23/12/2025
Chociaż za oknem nie czuć zimy ani świąt to jutro już wigilia - aż trudno uwierzyć! Przychodzę więc do Was z życzeniami, bo jutro
w ferworze różnych przygotowań może zabraknąć czasu😊.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam chwil pełnych ciepła, spokoju i prawdziwych emocji – takich, które najlepiej zapisują się nie tylko na zdjęciach, ale przede wszystkim w sercu. Niech te święta będą pełne bliskości, uśmiechów i momentów wartych zatrzymania w kadrze📷.
Dziękuję, że mogę towarzyszyć Wam w różnych ważnych chwilach
i zamieniać je we wspomnienia, do których będziecie wracać przez lata😍.
Wesołych, rodzinnych Świąt oraz pięknego, jasnego Nowego Roku – pełnego światła, inspiracji i wyjątkowych historii do sfotografowania ✨✨
Sylwia