Sylwia Lautenszleger - Fotograf

Sylwia Lautenszleger - Fotograf Fotografia portretowa, rodzinna, ślubna, komunijna - gwarantuje dużo śmiechu i zero stresu :) To dzięki temu zdjęcia wyglądają naturalnie i są pełne ciepła.

Z wykształcenia jestem grafikiem, a fotografią zainteresowałam się będąc nastolatką. Przez lata dążyłam do tego, aby założyć własną firmę zmieniając hobby w stałe źródło utrzymania. Podczas pracy staram się wprowadzać luźną, „kumpelską” atmosferę żeby wszystko przebiegało lekko i bezstresowo. Jestem zwolenniczką spotkań twarzą w twarz, gdzie możemy się poznać, porozmawiać i wspólnie ustalić, czy nadajemy na tych samych falach; jeśli się wahasz – po prostu do mnie napisz :)

Chociaż za oknem nie czuć zimy ani świąt to jutro już wigilia - aż trudno uwierzyć! Przychodzę więc do Was z życzeniami,...
23/12/2025

Chociaż za oknem nie czuć zimy ani świąt to jutro już wigilia - aż trudno uwierzyć! Przychodzę więc do Was z życzeniami, bo jutro
w ferworze różnych przygotowań może zabraknąć czasu😊.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam chwil pełnych ciepła, spokoju i prawdziwych emocji – takich, które najlepiej zapisują się nie tylko na zdjęciach, ale przede wszystkim w sercu. Niech te święta będą pełne bliskości, uśmiechów i momentów wartych zatrzymania w kadrze📷.

Dziękuję, że mogę towarzyszyć Wam w różnych ważnych chwilach
i zamieniać je we wspomnienia, do których będziecie wracać przez lata😍.

Wesołych, rodzinnych Świąt oraz pięknego, jasnego Nowego Roku – pełnego światła, inspiracji i wyjątkowych historii do sfotografowania ✨✨

Sylwia

Witajcie w tę piękną sobotę 😀Już za kilka dni wigilia, więc jednak wbiję się trochę w świąteczno-zimowe klimaty ❄️❄️🔥W p...
20/12/2025

Witajcie w tę piękną sobotę 😀

Już za kilka dni wigilia, więc jednak wbiję się trochę w świąteczno-zimowe klimaty ❄️❄️🔥
W pięknej czerwieni pozowała Marta, elementy zimowe są natomiast zasługą sztucznego śniegu w spreju i nieco photoshopa😅 Niestety klimat świąteczny w tym roku bardziej przypomina Wielkanoc i konieczne były kombinacje, na szczęście zdolne z nas bestie 😊

Jak tam Wasze przygotowania do świąt? 🎄🎄
Za oknami mało klimatycznie, polecam zadbać o świąteczne playlisty 😉

Pozuje: Skorusa

https://youtu.be/qimZ5gibIU8?si=Ef6aOocAd_IvtTcU
_________________

Sylwia

Witajcie w ten piękny poniedziałkowy dzień po mega przerwie 😀Za oknem dziś tak piękne słońce, że jakoś ciężko uwierzyć w...
15/12/2025

Witajcie w ten piękny poniedziałkowy dzień po mega przerwie 😀

Za oknem dziś tak piękne słońce, że jakoś ciężko uwierzyć w nadciągającą magię świąt 🎄 Wigilia już w przyszłym tygodniu i kompletnie tego nie czuję, a Wy? 🫣
Z braku świątecznego klimatu w powietrzu dzisiejsza publikacja pochodzi z cieplutkiego, rodzinnego, ale jesiennego popołudnia 😍 Tak mi w duszy zagrało 😉

Nie było nowych postów, ale nie leniłam się w tym czasie, chociaż zdrowie trochę szwankowało 😏 Teraz spróbuję to nadrobić 🥰

Gdy nie patrzyłam przybyło Was trochę - przekroczyliśmy 700, dziękuję 🥰😘

Miłego dnia 💙

Sylwia

Cześć i czołem w ten deszczowy wtorek 🌧Dziś dla kontrastu tego, co wrzesień serwuje nam za oknem przychodzę do Was z meg...
16/09/2025

Cześć i czołem w ten deszczowy wtorek 🌧

Dziś dla kontrastu tego, co wrzesień serwuje nam za oknem przychodzę do Was z mega słoneczną sesją 🌻🌻🌻

Ponownie dziękuję za wyrozumiałość jaką okazujecie mi czekając cierpliwie na swoje zdjęcia - naprawdę sporo się u mnie dzieje, różne rzeczy idą jak po grudzie, ale robię co mogę, żeby każdy z Was otrzymał swoją sesję jak najszybciej 💙

Trzymajcie się ciepło, złota jesień jeszcze przed nami 🥰

Sylwia

Witajcie ponownie po bardzo długiej przerwie 🫣Sporo się u mnie dzieje, a dłuższy brak komputera zbiera swoje żniwo, ale ...
27/08/2025

Witajcie ponownie po bardzo długiej przerwie 🫣

Sporo się u mnie dzieje, a dłuższy brak komputera zbiera swoje żniwo, ale nareszcie wróciłam do pracy i nadrabiam zaległości 💪 Wszystkim, którzy cierpliwie czekają na swoje zdjęcia ogromnie dziękuję za wyrozumiałość 💙

Dziś na przykład oddałam przesłodką galerię z sesji roczkowej pewnego przystojniaka😍 Sama radość, urodzony model 🥰 Chociaż jestem w szoku, że ma już rok - dopiero co był w brzuszku u mamy, co również miałam okazję uwiecznić 🤗

Praca z takimi rodzinkami to czysta przyjemność 🩵

Sylwia

Właśnie sobie uświadomiłam, że za tydzień skończy się lipiec i zacznie się ostatni miesiąc wakacji 🫣Jak ten czas leci! W...
24/07/2025

Właśnie sobie uświadomiłam, że za tydzień skończy się lipiec i zacznie się ostatni miesiąc wakacji 🫣
Jak ten czas leci!

W weekend planuje wyruszyć na poszukiwania idealnego pola słoneczników do naszych sesji 🌻 To nie takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ w tym roku słoneczników wyjątkowo mało w okolicy 😏 Ale jesteście czujni i podsyłacie mi różne ciekawe lokalizacje, za co bardzo dziękuję - działajcie dalej! 🥰😁

Kto się jeszcze nie zapisał, a chce - serdecznie zapraszam 😍

Sylwia

Witajcie w ten piękny wtorek :) U mnie pracowicie od rana, a u Was?Nadrabiam zaległości w edycji - dziś już dwie galerie...
22/07/2025

Witajcie w ten piękny wtorek :)

U mnie pracowicie od rana, a u Was?
Nadrabiam zaległości w edycji - dziś już dwie galerie poleciały do klientów, trzecia czeka na przekazanie 😊 W związku z tym pojawia się tu ta piękna makowa sesja, choć maki są już tylko wspomnieniem 🥰

Pogoda w kratkę, ale i tak zapraszam do zapisów na sesje, wkrótce słoneczniki 😊🌻

Sylwia

Dzień był dobry, oby wieczór był podobny 😊Po dłuższej przerwie wracam tu z nową energią i mnóstwem pięknych zdjęć!Maj up...
07/07/2025

Dzień był dobry, oby wieczór był podobny 😊

Po dłuższej przerwie wracam tu z nową energią i mnóstwem pięknych zdjęć!

Maj upłynął mi pod znakiem ślubów i pierwszych komunii – było intensywnie, wzruszająco i bardzo pracowicie.
W czerwcu nie zwalniałam tempa – sezon rodzinnych sesji rozpoczął się na dobre i już nie mogę się doczekać, żeby pokazać Wam, co razem tworzyliśmy😍

Dziękuję za Waszą cierpliwość – teraz czas na nadrabianie zaległości i dzielenie się tym wszystkim, co udało mi się uchwycić w ostatnich tygodniach.
Dziś na przykład sesja prezentowa Natalii, która odbyła się w pewną słoneczną niedzielę ☺ Zostańcie ze mną 💙

Sylwia

Poniedziałek uderza jakoś znienacka, zwłaszcza taki zimny 😏Na szczęście wczoraj przed deszczem zdążyłyśmy machnąć szybką...
09/06/2025

Poniedziałek uderza jakoś znienacka, zwłaszcza taki zimny 😏

Na szczęście wczoraj przed deszczem zdążyłyśmy machnąć szybką sesję, która dla mnie ma już czerwcowo wakacyjny wajb 😀

Ostatnio funkcjonuje w klimatach weselnych, sami zakochani: narzeczeni, nowożeńcy - fajnie było dla odmiany poszaleć z dziecięcą radością wśród kwiatów 😀

Zachęcam do rezerwacji terminów na sesje rodzinne - dzieci szybko dorastają, warto postarać się o piękną pamiątkę z tego okresu💙

Sylwia

Witajcie w piątek 😀 Dziś o plenerowej sesji poślubnej – dlaczego warto?Dzień ślubu mija w mgnieniu oka – emocje, wzrusze...
30/05/2025

Witajcie w piątek 😀 Dziś o plenerowej sesji poślubnej – dlaczego warto?

Dzień ślubu mija w mgnieniu oka – emocje, wzruszenia, śmiech i odrobina stresu. Właśnie dlatego plenerowa sesja poślubna to idealna okazja, by zatrzymać te najpiękniejsze chwile… na spokojnie.

Zachód słońca, zieleń lasu, ogrody, góry, jeziora… plener daje nieograniczone możliwości i bajkowe tło dla Waszych emocji. Bez pośpiechu, bez gości, tylko Wy dwoje i fotograf, który zatrzymuje Waszą miłość w kadrze.

Kasia I Bartosz na swój plener wybrali Arboretum Bolestraszyce i tylko spójrzcie na te kolory 😍😍

Jeśli marzycie o wyjątkowych kadrach, które oddadzą Wasze emocje w pięknej scenerii – napiszcie do mnie. Stwórzmy coś wyjątkowego razem! ❤️

Sylwia

Adres

Lubaczów Gmina
37-600

Telefon

+48510688080

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Sylwia Lautenszleger - Fotograf umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria