18/07/2024
-Co z prawdziwymi kobietami?? - zagrzmiało pytanie po serii zdjęć ze wspaniałymi profesjonalistkami
-Takimi niefotogenicznymi, które zawsze wychodzą źle na zdjęciach, które nie wiedzą jak się ustawić?Nie są w rozmiarze xs?!
Drogie Panie, dla mnie wszystkie jesteście piękne! Nawet jeśli same tego nie widzicie ;)
Nie wierzysz? Przyjdź na sesję ! :D
Pokarzę Ci, jaka jesteś piękna.
Te dziewczyny wyglądają jak z okładek Vougea.
Pełne gracji, stylowe, piękne a nie są profesjonalnymi modelkami, dasz wiarę?
To podopieczne i podopieczny Klubu Absolwenta z Helenowa.
(Wspaniałe to miejsce, pełne cudownych ludzi o wielkich serduchach.
Zorganizowali im dzień pełen niespodzianek:
piękne suknie, makijaż, stylista włosów a potem sesje zdjęciowe)
Moja sesja miała być plenerowa ale temperatura dla dziewczyn była zbyt niska.
Szybkie rozeznanie w przestrzeni – otrzymałam do dyspozycji dla siebie caałą salę gimnastyczną.
Z dostępnych w klubie rzeczy :kanapa, kwiaty, zasłony i paprotki z korytarza powstała prosta scenka .
To był pełen spontan i totalna improwizacja – to też dowód na to, że czasem, brak planu to świetny plan ;D
Zdjęcia są fantastyczne – mało to skromne, ale szalenie podobają mi się efekty tej sesji.
Ta przestrzeń jest mało „profesjonalna” bez lamp, tła...ale dookoła mnie byli wspaniali, piękni ludzie.
Moje modelki jak i ich opiekunowie absolutnie skradli moje serce.
Myślę, że udało mi się uchwycić ich piękno ale też sprawić, że dobrze się bawiły podczas sesji.
A TY co myślisz?
PS. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o klubie, jego absolwentach, o tym jak wspaniałe rzeczy robią, to zajrzyj na stronę : Absolwenci Helenowa
https://www.facebook.com/KlubAbsolwentaHelenow
TPD " Helenów" KLUB ABSOLWENTA