31/05/2026
Dziękuję wszystkim Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za zaufanie i wybór moich sesji komunijnych. 📸
To była dla mnie ogromna przyjemność uwieczniać tak ważne chwile i tworzyć pamiątki, które zostaną z Wami na lata. Dziękuję za każde spotkanie, uśmiech i miłą atmosferę podczas sesji.
Życzę Wam wielu pięknych wspomnień i radości z oglądania tych wyjątkowych kadrów. 🤍
Do zobaczenia za rok! 🕊️