24/12/2025
Dziękuję Wam za ten wspólny rok 🤍
Za zaufanie, spotkania i wszystkie akuku, wysyłanie listów, loty samolotem i masę uśmiechów, które mogłam zamknąć w kadrach.
Ps.... szewc bez butów (nie) chodzi… dzięki 😉📸
Dziękuję, że jesteście ✨