14/06/2022
W niedziele odbył się rajd rowerowy Velo San Promo Tour 2022 Sanok - Solina zorganizowany przez Stowarzyszenie Łączy Nas Sanok za nami 😉 Było po prostu super! Atmosfera rowerowego święta, 120 rowerzystów! Dzięki uprzejmości Pana Jerzego Ginalskiego przejechaliśmy tak licznym peletonem przez teren Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Za zgodą zarządu Sanok Rubber Company SA przejechaliśmy przez most zakładowy na Sanie omijając ruchliwe ulice miejskie. Serdecznie podziękowania dla grup rowerowych Stowarzyszenie Aktywny Beskid, GorliceBike i Baszta Bikesport Lesko za liczny udział. Podziękowania także dla sponsorów i partnerów: Sanocka Fundacja Rozwoju Sportu, Miasto i Gmina Lesko, Miasto i Gmina Zagórz, Gmina Solina Dziękujemy także Rowery MADEJ za niezawodny serwis na trasie oraz Ubezpieczenia Pani B. Witkowska za opłacenie polisy ubezpieczeniowej. Dziękujemy także Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski za patronat nad rajdem, a przede wszystkim za uczestnictwo na całej trasie rajdu i poparcie dla projektu Velo San. Dziękujemy Adam Snarski Burmistrz Leska za powitanie na etapie leskim i poparcie dla idei Velo San. Do zobaczenia za rok!
(treść pobrana z Stowarzyszenie Łączy Nas Sanok)