30/05/2026
„My chcemy inaczej” – tak odpisała mi Karolina, gdy ustalaliśmy miejsce ich sesji narzeczeńskiej.
Nie w plenerze tylko w studio. Nie biegając po łące z rozwianymi włosami tylko elegancko i na poważnie. Nie w pełnych kolorów ubraniach tylko ubrani na czarno na stonowanym tle. To była ich wizja. I wiedziałem, że do nich pasuje. Wyczułem to już podczas naszego pierwszego spotkania gdy się poznaliśmy.
Ale ja też dorzuciłem od siebie trochę tego „inaczej”. Inaczej od ich eleganckiej wizji. Tak po prostu na luzie, w basicowych ubraniach, nawet nieco zmysłowo. A oni mi zaufali.
A najlepszym miejscem na zrealizowanie obu tych wizji było .pan.da Biała cyklorama i industrialne wnętrze idealnie pasowały zarówno do pomysłu Karoliny i Dawida jak i mojego.
Zrobiliśmy tak naprawdę dwie sesje w jednej. Bo każda z nich mogłaby być samodzielnie pełnowymiarową sesją narzeczeńską. Najpierw elegancka, potem na luzie. W oba pomysły weszli na 100% i co najważniejsze byli sobą.
A efekty? Zobaczcie sami.
❤❤❤
www.msalawa.pl
---
sesja narzeczeńska | sesja narzeczeńska w studio | narzeczeni | elegancka sesja | romantyczna sesja | sesja pary | fotografia ślubna Kraków | panna młoda | pan młody | ślub | fotograf ślubny kraków | emocjonalna fotografia zakochanych | sesja zdjęciowa | sesja w parze | zakochani | sesja we dwoje