04/02/2026
the best fotos of 2025
📸 pierwsze zdjęcie: Filip Jania
Małe podsumowanie najlepszych zdjęć z roku 2025
Oto najlepsze zdjęcia jakie wykonałem w poprzednim roku:
1. Skillzone w Mielcu organizowany przez DRIFT SHOW Podkarpacie - jedno z najlepszych zdjęć tego roku, przesteń, miejsce, i klimat dał te piękne kadry
2. Dubit w Kielcach Dub It Tuning Festiwal - tutaj również przestrzeń dała wiele pięknych zdjęć.
3. Tuning show Expo Tuning Show EXPO - ulubiona impreza w roku ponieważ jest organizowana w Krakowie, w tym roku udało się dostać na strefę drift co w polączeniu z słońcem dało dobre efekty
4. Skillzone w Mielcu - znów najlepsze zdjęcia z mielca, pogoda nie rozpieszczała, ale, za to dała ładne tło do zdjeć
5. Osaka 2025 w Opolu OSAKA Zlot - Osaka w złotą godzinę to jest top of the top widoków ze wszystkich eventów
6. Mecz żużlowy - to zdjęcie akurat nie zostało wykonane przeze mnie tylko przez Filipa, ale umieszczam je tu ponieważ obróbkę wykonałem ja, dzięki naszej współpracy udało się stworzyć piękne dzieło
7. Osaka 2025 w Opolu - na tym zdjęciu udało się idealnie złapać helikopter z tyłu wraz z pięknym autkiem, bez ustawiania samochodu
8. Rajd Memoriał w Wegrzcach - klimat rajdu to taki którego nie da się podrobić, kibice, bliskie kontakty z jadącymi samochodami i piękne dźwięki.
9. Osaka 2025 w Opolu - driftujące japończyki to jest widok
10. Piknik w Dobczycach - motoryzacja to nie tylko samochody a też jednoślady. Błoto, zapach lasu, ryk silników crossów, skaczące enduro to jest piękną atmosfera offroadu
11. Tuning Show Expo w Krakowie - znów piękne zdjęcie, wyłaniający się z głebów dymu. Ta 'Bemka' potrafi ostro zadymić
12. Moto orkiestra w Krakowie pod m1 -ostra jazda w środku zimy, pierwszy event zrobiony nowym aparatem, i już po tym zdjęciu wiedziałem że to dobry zakup
13. sesja w wegrzcach - tutaj równiez efekty współpracy z , są to zdjęcia w ruchu
Ten rok był przełomowy jeśli chodzi o progres moich fotografi
Dziękuję wszystkim za like, komentarze, akceptowanie wspołtworzonych postów, opinie o moich fotkach, daje to motywację do działania.
Oby 2026 był mocniejszy.