16/08/2021
Wybraliśmy się z synem obejrzeć wjazd na rundy wokół Błoń i okazało się, że przypadkiem trafiła nam się pierwszorzędna miejscówka fotograficzna. A 3-latek dopingujący "sybciej, sybciej!" - bezcenne :)