26/05/2026
Kolejny darnowt cykl w naszej przestrzeni ☺️ Zgloszenia u Paulina Illa Aynimay
Wracamy do spotkań! Oto wyczekiwany nowy cykl grupowych sesji TRE 💛🌬👣 Tym razem będzie sobotnio i w dzień:) 3 spotkania w Twój S•pokój - Studio Dobrostanu, oraz jedno spotkanie plenerowe w Parku Jordana (trzymajmy kciuki za pogodę 😀) Mam maksymalnie 9 miejsc na kazde spotkanie, już częśc zarezerwowana💫
● 30 maja - 13.30 sobota 🎐Studio
● 6 czerwca - 13.30 sobota 🎐Studio
● 13 czerwca - 13.30 sobota 🌳 Park Jordana
● 27 czerwca - 13.30 sobota 🎐Studio
Oraz na mam dostepne 3 sesje wtorkowe. Niezmiennie zapraszam też na sesje , o ktorym wspominalam poprzednio, pięknie wspiera się i dopełnia z TRE 🏵
Oto terminy indywidualne:
✨️ 2 czerwca - 17.30 (REZERWACJA)
✨️ 16 czerwca - 17.30
✨️ 30 czerwca - 17.30
Proszę ślijcie zapisy 😊 Za kilka dni opublikuję wiekszemu gronu tę listę.
1 lub 2 z tych sesji grupowych będę nagrywać do superwizji, ale jeszcze nie wiem którą. Dam znać bliżej rozpoczęcia cyklu.🙏🏼 Na pewno nie pierwszą;)
Zapraszam do zapisów! Skomentuj PULS WITALNY, a następnie napisz na priv 👌🏼🌬👍🏻
Najlepiej (najwięcej dasz sobie i swojemu ciału :)) wziąć udzial w całym cyklu 4 spotkań ☺️ Decyduje kolejność zgłoszeń.
Do zobaczenia!
Paulina Illa Aynimay
Ps. W poprzednich postach pisałam, z jakiej okazji darmowe sesje, oraz - czym jest metoda TRE 🌬👣