Szary Konik fotografia

Szary Konik fotografia Nasza specjalnosc to 'trudne' przypadki - ruchliwe/niesmiale/w zlym humorze dzieci, niepewne siebie

Uwaga, uwaga! Sesje 🎄świąteczne🎄trwają!Zapraszamy do zapisów, bo w tym roku ilość miejsc mocno ograniczona.Z powodów wia...
12/11/2020

Uwaga, uwaga! Sesje 🎄świąteczne🎄trwają!

Zapraszamy do zapisów, bo w tym roku ilość miejsc mocno ograniczona.

Z powodów wiadomych sesje są tak ustawiane, żeby był czas na ozonowanie i przewietrzenie pomieszczenia. Z tego też względu sesji będzie się mogło odbyć dużo mniej. Dlatego prosimy tych, którzy mogą o zapisywanie się na termin w tygodniu.
W tym roku scenografie będą się zmieniać mniej więcej co 7-10 dni. Obecnie jest scenografia biała, taka jak na zdjęciach poniżej. Kto nie ma na niej zdjęć, albo ma ale chciałby znowu :) serdecznie zapraszamy.

Przed nami lato, ale niektórzy tęsknią za zimą...której nie było ;) Modelka: Izabela PodsiadłoMakijaż: AC ATELIER
13/06/2020

Przed nami lato, ale niektórzy tęsknią za zimą...której nie było ;)
Modelka: Izabela Podsiadło
Makijaż: AC ATELIER

Dziś jest ładne słońce (przynajmniej w Krakowie), ale 12 lat temu sypało wtedy śniegiem...Wszystkiego najlepszego z okaz...
26/03/2020

Dziś jest ładne słońce (przynajmniej w Krakowie), ale 12 lat temu sypało wtedy śniegiem...
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy urodzin, Mała Wojowniczko

Hmmm...trzeba rozważyć 😎
06/03/2020

Hmmm...trzeba rozważyć 😎

26/02/2020

Hmmm...??? 😁😎😁

Chociaż dzisiaj nie sobota, to mamy Dzień Kota :P Świętujcie nie tylko dziś, kochane sierściuchy!
17/02/2020

Chociaż dzisiaj nie sobota, to mamy Dzień Kota :P
Świętujcie nie tylko dziś, kochane sierściuchy!

A już niedługo...14 lutego.....czyli....święto Cyryla i Metodego! ;)Podobno też niektórzy obchodzą tego dnia Święto Zako...
06/02/2020

A już niedługo...14 lutego.....czyli....
święto Cyryla i Metodego! ;)
Podobno też niektórzy obchodzą tego dnia Święto Zakochanych ;)
Gdybyście, Panowie i Pani, nie mieli pomysłu na prezent, to romantyczna sesja zdjęciowa (w wersji mini lub lux :) ) będzie wspaniałą niespodzianką, a potem wspaniałą pamiątką na lata

Gili, gili, Dziadziusiu! :) :) :)
30/01/2020

Gili, gili, Dziadziusiu! :) :) :)

A tu macie dowód na to, że Święty Mikołaj też jest dziadkiem ;)Z Okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka sesje z wnukami w taki...
21/01/2020

A tu macie dowód na to, że Święty Mikołaj też jest dziadkiem ;)

Z Okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka sesje z wnukami w takiej oto malarskiej scenografii.
Możliwe są sesje długometrażowe ;) oraz sesje mini.
Kto pierwszy...ten już ma zdjęcia ;), a kto się zagapił jeszcze może - w końcu Dziadkiem i Babcią jest się cały rok, a nie tylko jeden dzień

Panna Pianistka i lustereczko, co powiedziało, co wiedziało :)
15/01/2020

Panna Pianistka i lustereczko, co powiedziało, co wiedziało :)

06/01/2020

Adres

Kraków

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Szary Konik fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Szary Konik fotografia:

Udostępnij

Kategoria