06/03/2026
Dobra! Jedziemy z tym gałganki😁
Słuchajcie, ostatni konkurs robiłam ponad 3 lata temu 😱😱 także pora trochę odgruzować temat.
Konkurs trwa od teraz do przyszłego wtorku do końca dnia (11.03). Czas start!
Jakie są zasady, pytacie 😁
Otóż spokojnie – już tłumaczę. Myślę, że nikogo nimi nie zaskoczę:
• należy dać serducho pod tym postem i go udostępnić u siebie (jak mnie oznaczycie to będę to widziała)
• najważniejsze dla mnie to napisać w komentarzu dlaczego chcesz zrobić sobie sesję kobiecą i dlaczego u mnie
• będzie mi miło jak mnie zaobserwujesz, ale nie wymagam tego. Jak masz mnie zaraz po konkursie przestać obserwować to jest to bez sensu :)
• oznacz 3 osoby, które może też by chciały wziąć udział w konkursie
Proste? Proste :)
To jeszcze kilka ważnych kwestii:
• do wygrania jest sesja kobieca (pakiet „w sam raz” o wartości 700 zł - 15 zdjęć). Koszt wynajmu studia po Twojej stronie
• na wykorzystanie sesji masz 3 m-ce
• jury wyłoni zwyciężczynię dnia 12.03 – jury to ja 😂
Zapraszam!
Sesje kobiece Kraków • sesja kobieca Kraków • sesja fotograficzna • fotograf Kraków • fotograf Wieliczka • fotograf Niepołomice •
fotografniepołomice sesjakobieca