Fotografia Marta Pawlik

Fotografia Marta Pawlik Fotografia

Tylko Miłość
15/05/2019

Tylko Miłość

25.03.2018🙉🙊🙈Przyszłaś na świat nasza miłości, jesteś naszym skarbem i największym wyzwaniem na całe życie. Obyś żyła w ...
27/03/2019

25.03.2018🙉🙊🙈
Przyszłaś na świat nasza miłości, jesteś naszym skarbem i największym wyzwaniem na całe życie. Obyś żyła w zgodzie ze sobą najpierw, a dopiero później całym światem. Nie bój się wyzwań, będziemy stać obok i Cię wspierać. Nie zawsze będzie łatwo, ale poradzisz sobie, poradzisz bo od pierwszych dni masz swój charakter i swoje zdanie. Twój uśmiech każdego dnia wypełnia nasz dom, niech go nigdy nie braknie.
Kochamy Cię

Mama i Tata 💜
📸25.03.2019l

Dziś dzień pod znakiem architektury (w relacji też) zdjęcia wykonane w centrum kongresowym ICE Kraków. Architektura to d...
15/02/2019

Dziś dzień pod znakiem architektury (w relacji też) zdjęcia wykonane w centrum kongresowym ICE Kraków. Architektura to dziedzina szczególnie mnie interesująca i ważna dla mnie ponieważ z zawodu jestem inżynierem właśnie w tym kierunku. Na moim koncie instagramowym ciągle mało jest zdjęć archi. Dodam i szczerze napiszę, że wgl. znajduje się tutaj zaledwie pierwiastek mojego portfolio fotograficznego, nie tylko w dziedzinie architektury. Może z czasem uda mi się to trochę naprawić i na pewno "pochwalić się" tym co do tej pory udało mi się wypracować i zrobić choćby hobbystycznie . Trwają prace dedykowane mojej stronie, na której pojawi się blog i kategorie gdzie szczególnie narzeczeni,bd mogli zobaczyć oprawę fotograficzną w moim wykonaniu w wersji reportażu, czy sesje zdjęciowe bobasów ale nie tylko bo pojawią się zakładki do mojego portfolio w różnych dziedzinach jakich się obracam 💜 📸
@ ICE Kraków Congress Centre

Czy na sesjach z parami udaję? Nie. Czy oni udają? Nie. To na czym mi zależy to energia która jest pomiędzy Wami, nie za...
12/02/2019

Czy na sesjach z parami udaję? Nie. Czy oni udają? Nie. To na czym mi zależy to energia która jest pomiędzy Wami, nie zawsze są to kadry bardzo sensualne, nie zawsze boho, vintage, retro, nie zawsze nostalgicznie, ale.. Staram się by było prawdziwie.. Jako fotograf bazuje na tym co Wy chcecie mi pokazać, czy oddać, dlatego zawsze raczej mówię że zdjęcia bd opierać się na Waszej energii. Czasem się dziwicie o co mi do końca chodzi, przecież myśleliście, że Was poukładam w kadrze. A jednak nie. Mimo to fotografa kojarzy się ciągle z ustawianiem rąk,nóg, a nawet uśmiechów. Jednak jeśli chodzi o mnie to raczej staram się postawić w roli reportażysty i ingeruje tylko jeśli ewidentnie jest taka potrzeba. Oczywiście dbam o cały "entourage" ale resztę w postaci emocji pozostawiam Wam zakochanym. Na zdjęciu Paulina i Michał. Mogę zdradzić że to przekrony kadr jeśli chodzi o tych dwoje. A w krótkim czasie pokażę Wam więcej zdj. z ich udziałem :)

🚦ACHTUNG🚦długi post🚦 "Olive Thing " - Luty 2019🌿Stylizacja/zdjęcia: Fotografia Marta Pawlik Modelka:Mariola GłoskaMakija...
07/02/2019

🚦ACHTUNG🚦długi post🚦 "Olive Thing " - Luty 2019
🌿
Stylizacja/zdjęcia: Fotografia Marta Pawlik
Modelka:
Mariola Głoska
Makijaż :
Sandra Borowiec
______________________________
Na SPRZEDAŻ używane podane rzeczy ze zdjęć :
📸Olivkowy płaszcz ze sklepu z odzieżą włoską - MB r. XL
📸Buty kozaki "Earthies shoes" r. 9.5 US
📸Trapery "SCARPA" model - - Asolo, podeszwa VIBRAM r. 41 z metki jednak to jest r.39
______________________________
Ponadto na zdjęciach :
📸Spodnie - "Dolce & Gabbana"
📸Longsleeve - "Discovery" US
______________________________ 👔👗👠👜🧦🧥👙👖Pomysł z przysłowiowej szuflady wygrzebany razem z ubraniami które proszą się o nowe życie..! 💜
Tutaj prośba do Was - Obserwujących.
NAZWA nazwa, Pilnie poszukiwana!
Mam 4 propozycje i potrzebuje waszej opinii którą chętnie przeczytam w KOMENTARZU : 1. Ciuch jak z obrazka 2. Fotołaszki 3. Fotciuszek 4. Sekretne życie ubrań

Proszę nie sugerujcie się liczbą porzadkowa, kolejność nie ma znaczenia.
Dziękuję z góry każdemu kto zechce pomóc, poprzez pozostawienie komentarza . A dla osoby z najlepszym komentarzem wykonam zdjęcia (za darmo) stylizacji, którą chciałby sprzedać lub poprostu pochwalić się, pozbyć etc..!
______________________________
Uwaga!
Nie masz pomysłu co zrobić z rzeczami które posiadasz, a są w świetnym stanie? napisz, masz dwie opcje, albo mogę pomóc w sprzedaży poprzez wykonanie zdjęć albo możesz po prostu mi je oddać! Co Wy na to, czekam na opinię!?

📸 8 months of our Journey with these Little monkey🐒                             #📸                            #🌿  #👶
25/11/2018

📸 8 months of our Journey with these Little monkey🐒
#📸 #🌿 #👶

Dziś halloween 📸🎃
31/10/2018

Dziś halloween 📸🎃

Co jest trudne w mojej pracy? Czasem są takie momenty, że tak bardzo się wzruszam razem z ludźmi których fotografuję, że...
26/10/2018

Co jest trudne w mojej pracy? Czasem są takie momenty, że tak bardzo się wzruszam razem z ludźmi których fotografuję, że nie sposób mi powstrzymać się od uronienia łez..definitywnie to był taki moment..

Aneczka z widokiem na nasze piękne góry.Wszyscy pytają jak ja to robię że godzę zarówno bycie mamą i bycie fotografem. P...
04/09/2018

Aneczka z widokiem na nasze piękne góry.
Wszyscy pytają jak ja to robię że godzę zarówno bycie mamą i bycie fotografem. Powiem Wam jak to jest.. Godzin nieprzespanych nie liczę..prędzej udało by się policzyć te przespane....na palcach jednej ręki ufff :D Nie będę się rozpisywać jak to jest ciężko bo wiadomo, że jest! Każda mama to wie. Mimo, że jest trudno, ważne żeby robić to co się lubi, żeby po za byciem mamą być jeszcze sobą, sobą zanim było się mamą. Także dziękuję za wszystkie słowa podziwu, jednak trzeba by tym podziwem obdarzyć 99% mam! Ja robię to co lubię i basta ! Po za tym Matylda ma jeszcze wspaniałego tatę, który bardzo fajnie radzi sobie z M ..... i ze mną hihihi
buziaki
PS:! Mam dużo wolnych terminów na 2019 także zapraszam, pomysłów mi nie brakuje, a w nowej ofercie macie mnie do dyspozycji jeszcze na sesji narzeczeńskiej-przedślubnej ( w GRATISIE ), wszystko po to by lepiej się poznać zanim nastąpi ten jeden wyjątkowy dla Was dzień!

Sesja Brzuszkowa Angeliki 📸👶Angelika Styrczulafoto: Marta Pawlik
04/08/2018

Sesja Brzuszkowa Angeliki 📸👶
Angelika Styrczula
foto: Marta Pawlik

Kacper's first Comunion :)
19/06/2018

Kacper's first Comunion :)

Adres

Marii Konopnickiej 17
Kraków
30-302

Telefon

889093146

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Fotografia Marta Pawlik umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Fotografia Marta Pawlik:

Udostępnij

Kategoria