27/02/2018
http://sztybel.pl/magda-i-lukasz-reportaz-w-limanowej/
Magdę poznałem na ślubie Gośki i Mateusza, 8 (słownie osiem) lat temu. Przez ten czas można zapomnieć wiele, a już na pewno fotografa, który obsługiwał imprezę starszego brata. Magda nie dość, że nie zapomniała to jeszcze zaprosiła do uwiecznienia swojej imprezy ;)