14/02/2025
Cześć w Walentynki ❤
Dzisiejszy dzień to dzień w którym okazujemy więcej uczuć, wysyłamy kartki, wręczamy kwiaty i prezenty oraz wyjątkowo spędzamy ze sobą czas. Wystawy sklepowe czy kawiarnie mienią nie na czerwono. Mówi się o miłości nie tylko tej romantycznej, przyjacielskiej, rodzinnej, ale też tej do samego siebie. I ja dziś chciałabym pozostać przy temacie tej ostatniej...często zapomnianej, pomijanej, a tak ważnej 🥹
Dla mnie to taki dzień samorefleksji i doceniania siebie. Możemy przypomnieć sobie o swoich osiągnięciach, wartościach, talentach, czy cechach, które czynią nas wyjątkowymi. Zaakceptować swoje wady i zalety. Choć wiem, że może to być trudne to jednak świętowanie swojej własnej drogi i uznanie swoich sukcesów to ważna część miłości do siebie.
Może to być dzień przeznaczony na relaks i odpoczynek. Możemy wykorzystać ten czas na gorąca kąpiel, ulubioną książkę, film, taniec czy dawno niesłyszana muzykę. Może to być coś, co poprawi nam nastrój lub spełnimy jakieś swoje marzenie.
Miłość do siebie jest fundamentem wszystkiego – zdrowych relacji z innymi, spełnionego życia, a także emocjonalnej równowagi. Pamiętajmy, że nie ma nikogo bliższego niż sam dla siebie jesteś.
Myśleliście w ten dzień też o sobie ??? ❤
Z miłością.
Izabela❤