11/05/2026
Mam wrażenie, że codzienność ucieka mi jak piasek z dziurawego wiaderka. Te zdjęcia to moje takie pocztówki z codzienności. Nazwałam je kilka lat temu "pierwszą niedzielą zwykłą". Zdjęcia bez szczególnego przygotowania, pozowania i ani ustawiania.Po prostu zwykłe zdjęcia tego co jest... Robicie czasem tak?