30/04/2026
Kwiecień. Jaki dobry to był miesiąc - intensywny, a jednocześnie pełen przyjemności.🤍
A to jeden z tych dni, które zostają na dłużej.
Gdzie w całym pędzie codzienności znalazłyśmy chwilę dla siebie.
Dzień z aparatem w ręku📸, z przyjaciółką u boku , z głową pełną pomysłów na przyszłość…
w miejscu, które ma w sobie coś absolutnie wyjątkowego, .
Czasami właśnie takich momentów potrzeba najbardziej. 🤍
_____
Fotograf Kraków • podróże • Majorka • kwiecień • fotografia lifestyle • przyjaciółki • Son Marroig