Aleksandra Pienkos Fotografia

Aleksandra Pienkos Fotografia Chcesz uwiecznic najpiekniejsze momenty swojego zycia?Lubisz fotografie koncertową, więc idealnie trafiłeś/aś :) Napisz chętnie nawiąże współprace ;)

Zapowiedz fotorelacji z I edycji Grupa Azoty Tone Festival.Obłędna Natalia Nykiel na dzień dobry ;)
22/09/2016

Zapowiedz fotorelacji z I edycji Grupa Azoty Tone Festival.
Obłędna Natalia Nykiel na dzień dobry ;)

12/09/2016
cz1 fotorelacji z 10lecia zespolu
11/08/2016

cz1 fotorelacji z 10lecia zespolu

Po malutku,po cichutko wracam do Was z moimi klatkami. Co prawda nie będzie to jakiś wielki zryw ale postaram się w pier...
10/08/2016

Po malutku,po cichutko wracam do Was z moimi klatkami. Co prawda nie będzie to jakiś wielki zryw ale postaram się w pierwszej kolejności z racji tego że obecnie sezon koncertowy plenerowy u mnie jak na razie martwy to postanowiłam że podzielę się z wami tym co udało mi się uchwycić min podczas X urodzin zespołu Poparzeni Kawa Trzy tak abyśmy mogli wspólnie powspominać ten piękny wieczór ;) A już jutro odkryje wszystkie karty z tego wydarzenia :P

No to nadrabiamy posesyjne zaległości :)Ktoś chętny na sesje ? :>
11/02/2016

No to nadrabiamy posesyjne zaległości :)
Ktoś chętny na sesje ? :>

Takie duety tylko na X leciu zespołu  Poparzeni Kawą Trzy !Takie zdjęcia tylko u mnie ! :DZapraszam ;)
09/01/2016

Takie duety tylko na X leciu zespołu Poparzeni Kawą Trzy !
Takie zdjęcia tylko u mnie ! :D
Zapraszam ;)

Zajawka z przedświątecznej sesji z Patrycja ;)Podziwiajcie,lajkujcie i czekajcie na więcej :D
22/12/2015

Zajawka z przedświątecznej sesji z Patrycja ;)
Podziwiajcie,lajkujcie i czekajcie na więcej :D

Hej :) Chciałam się z wami podzielić zdj już trochę starym bo z zeszłego roku ale nadal budzącym pozytywne wspomnienia, ...
13/12/2015

Hej :) Chciałam się z wami podzielić zdj już trochę starym bo z zeszłego roku ale nadal budzącym pozytywne wspomnienia, jest ono częścią albumu który wczoraj otrzymali PK3 z okazji ich 10 lecia ;) więc jeszcze dzisiaj chciałabym raz jeszcze bardzo podziękować Poparzeni Kawą Trzy za zaproszenie na Kontrabal i cieszę się że mogłam brać udział w tak ważnej dla was rocznicy ! :D Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Nie zmieniajcie się i twórzcie dalej tak zajebistą muzykę jak do tej pory! :)
Chcecie widzieć całość ?:D Czy czekacie na fotorelacje z wczorajszego koncertu ? :P

Z racjii tego że aura za oknem niezbyt sprzyjająca postanowiłam podzielic sie z wami cieplutkim kadrem z klimatycznej Ma...
22/11/2015

Z racjii tego że aura za oknem niezbyt sprzyjająca postanowiłam podzielic sie z wami cieplutkim kadrem z klimatycznej Makrskiej ;3
ktoś tam ze mną ucieka najlepiej jeszcze dzisiaj ?:D

Powolutku uzupełniamy braki w galerii ;)2 tygodnie człowiek nie był na koncercie a już mu brakuje tej pozytywnej energii...
16/11/2015

Powolutku uzupełniamy braki w galerii ;)
2 tygodnie człowiek nie był na koncercie a już mu brakuje tej pozytywnej energii a teraz niewątpliwe taki power płynący z muzyki by się przydał :P

Witam :3Wracamy ze zdj z majowej sesji z Kasią bo niestety łacząc 2 strony na fb straciłam wszystkie dotychczasowe zdj :...
11/11/2015

Witam :3
Wracamy ze zdj z majowej sesji z Kasią bo niestety łacząc 2 strony na fb straciłam wszystkie dotychczasowe zdj :) więc Enjoy ludzie jeszcze raz ;)
Z A P R A S Z A M na jesienne zdj (póki warunki sprzyjają) :D

Adres

Kraków
30-024 TO 31–962

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Aleksandra Pienkos Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria