Jedzenie Jest Piękne

Jedzenie Jest Piękne Pracownia fotografii kulinarnej i produktowej
http://jedzeniejestpiekne.com

Za nami dwa dni świąt :-) W postprodukcyjnym entuzjaźmie, dzielę się ministykówką spojlerującą🤩. Było 12 potraw, rodowa ...
09/11/2023

Za nami dwa dni świąt :-) W postprodukcyjnym entuzjaźmie, dzielę się ministykówką spojlerującą🤩. Było 12 potraw, rodowa zastawa, choinka i świąteczne zapachy chyba w całej okolicy. Wydaje mi się, że efekt świątecznego stołu i wrażenie, że to prawdziwa kolacja, a nie sesja studyjna zostały osiągnięte 💪
Potrawy fantastycznie przyrządzał Gniewosz. Tak dobrych resztek po zdjęciach nie było dawno ❤️. A zdjęcia dla Prymat
Dziękuję !

Po 5-miesięcznej przerwie powoli wracam do pracy. Póki co bardzo ostrożnie i malutko ale pierwsza i to bardzo udana sesj...
06/02/2020

Po 5-miesięcznej przerwie powoli wracam do pracy. Póki co bardzo ostrożnie i malutko ale pierwsza i to bardzo udana sesja już za mną 🙂 Tych, którzy chcą śledzić moje poczynania zapraszam na INSTAGRAM, gdyż tam od jakiegoś czasu jestem bardziej aktywna, a nie chcę się duplikować 😉

W sumie najbardziej lubię proste desery: lody, ciasto drożdżowe z owocami i sernik. Czasem jednak mam ochotę na jakiś hi...
17/09/2019

W sumie najbardziej lubię proste desery: lody, ciasto drożdżowe z owocami i sernik. Czasem jednak mam ochotę na jakiś hiperdelikates, gdzie ważne są te wszystkie bzdury, tekstury, konsystencje, uzupełnienia smaków. I tak właśnie dziś bym zjadła coś takiego. I skąd tu wytrząsnąć teraz?🤯🧐

Zdjęcie dla Młyn Jacka Hotel & Spa

Kocham babie lato 🧡🧡🧡 Teraz właśnie jest ten moment maksymalnej obfitości i w dodatku można iść na grzyby!Zdjęcie dla KU...
11/09/2019

Kocham babie lato 🧡🧡🧡 Teraz właśnie jest ten moment maksymalnej obfitości i w dodatku można iść na grzyby!

Zdjęcie dla KUKBUK

Z okazji ostatniej sesji zanim pójdę na L4, zjadłam sobie w Moo Moo Steak & Wine mięso , które było przeznaczone do "uty...
27/08/2019

Z okazji ostatniej sesji zanim pójdę na L4, zjadłam sobie w Moo Moo Steak & Wine mięso , które było przeznaczone do "utylizacji" po sesji. I kurczę, niestety było pyszne. Było mi potem przykro, ale podtrzymuję zdanie, że liczy się każde ograniczenie w tej materii. 8. miesiąc ciąży daje dyspensę trochę 🙂 🤰 🤷‍♀️ Tym niemniej zachęcam wszystkich z całego serca, aby w głównej mierze żywić się jarsko dla zdrowia własnego i naszej planety!

No nie można zaprzeczyć, że czerwona kapusta to warzywo nieprzeciętnej urody :)
20/08/2019

No nie można zaprzeczyć, że czerwona kapusta to warzywo nieprzeciętnej urody :)

Bardzo jadalne kamienie😋Zdjęcie dla Mlyn Jacka Hotel/Spa R
08/08/2019

Bardzo jadalne kamienie😋

Zdjęcie dla Mlyn Jacka Hotel/Spa R

Pudrowe astry, świeże owoce, do tego trochę popołudniowego światła i od razu pięknie się robi na stole 🙂
30/07/2019

Pudrowe astry, świeże owoce, do tego trochę popołudniowego światła i od razu pięknie się robi na stole 🙂

Lato 🧡
17/06/2019

Lato 🧡

Dzisiaj jemy sałatki i zagryzamy truskawkami 🙂 🥬🥒🥑🍓🍓🍓🥬🍀🌿Zdjęcie dla: Pokarm Życia
05/06/2019

Dzisiaj jemy sałatki i zagryzamy truskawkami 🙂 🥬🥒🥑🍓🍓🍓🥬🍀🌿
Zdjęcie dla: Pokarm Życia

Adres

Kraków
30-009

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Jedzenie Jest Piękne umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Jedzenie Jest Piękne:

Udostępnij

Kategoria