10/01/2020
Plener w Słowackich Tatrach, ślub w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski w Szczyrku i wesele na Sali Romeo&Julia. Czerwony Ford Mustang ze wspaniałą Parą Młodą pośrodku krajobrazu Beskidu Śląskiego. ⛰🎬
Magda&Bartek
Wesele w góralskim stylu w samym sercu Beskidu Śląskiego. Czerwony Ford Mustang, widokowe pejzaże Szczyrku, elegancja sali Romeo i Julia oraz ujęcia plenerow...