29/05/2025
A co tam, dodam sobie tu imieninowo dziś siebie;)
Te zdjęcia zostały zrobione przez Karolinę Stenwak (dziękuję ❣) ponad rok temu.
I ten ponad rok musiały poleżakować, bym poczuła chęć wrzucenia ich do sieci.
Dziś, kiedy je publikuję, mam wrażenie, że na tych zdjęciach to taka ja...nie ja. Bo przecież tej Magdy już od ponad roku nie ma;)
Ale to mi akurat - paradoksalnie - bardzo pasuje. Bo niby się Wam pokazuję, a jednak trochę nie;P
PS. Oczywiście teraz jestem jeszcze młodsza😁