30/09/2024
Wrzesień przeleciał z prędkością Pendolino i ciach! - mamy październik! Ale nie zamierzam płakać za latem, było długie i upalne, i nasyciłam się nim jak nigdy. A przed nami piękny jesienny, a do tego najbardziej fotogeniczny czas w roku! Z utęsknieniem wypatruję już jesiennych plenerów 🍁🍂🎃🧡🐿️🥮🍪🫖
🍁