02/09/2024
Nowy rok szkolny... Tym razem dla nas podwójnie wyjątkowy!
Dziewczynki rozpoczynają kolejne, nowe etapy z wielką ciekawością, radością, nadzieją ale też lekką niepewnością, zwłaszcza pod kątem szkoły - jak to nowe będzie wyglądać.
Dla mnie to również nowe wyzwania w roli Rodzica, szkołę wspominam raczej w porządku, chociaż akurat w podstawówce więcej rzeczy było nie tak jak powinno...
Wszystkim rozpoczynającym kolejny etap, nowym przedszkolakom, pierwszoklasistą i każdemu uczniowi bez względu na etap edukacji życzę dużo radości w procesie nauki, chęci odkrywania, wiary w siebie i swoje możliwości, żeby nikt i nic nie przeszkodziło w Waszej drodze