Uwieczniam Emocje

Uwieczniam Emocje Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Uwieczniam Emocje, Fotograf, Kraków.

💛 pomagam Ci wrócić do niezapomnianych chwil
📸 fotografia portretowa, ciążowa i rodzinna
💛 fotografuję z radością

💎 Zapraszam też na sesje kobiece 💎
https://www.instagram.com/uwieczniamsensualnie/

Nie potrzeba wiosny, by widzieć jak pięknie może rozkwitać miłość 💛 Drobne czułe gesty, szepty i uśmiechy - to momenty o...
12/04/2026

Nie potrzeba wiosny, by widzieć jak pięknie może rozkwitać miłość 💛

Drobne czułe gesty, szepty i uśmiechy - to momenty o które warto dbać i móc do nich wrócić. To uwielbiam w tej sesji, którą wykonałam dla Moniki i Mateusza już dobrą chwilę temu ☺️

Też czujecie, że to właśnie takie momenty są najważniejsze? 💛
~ Sesja dla par ~ fotograf Kraków ~ fotograf rodzinny Kraków ~ sesja rodzinna ~

W Nowym Roku postanowiłam sobie, że jeszcze bardziej otwieram się na nowe rzeczy - drobne, większe, najważniejsze, by sp...
18/01/2026

W Nowym Roku postanowiłam sobie, że jeszcze bardziej otwieram się na nowe rzeczy - drobne, większe, najważniejsze, by sprawiało radość 💛

Zainspirowana działaniami jednej z koleżanek z biznesowej branży (dziękuję Bender! 🙌) postanowiłam i ja dołączyć do tegorocznego WOŚP łącząc tym samym to, co sprawia mi przeogromną radość - pomaganie innym i moją fotograficzną pasję, czyli Uwieczniam Emocje 🥰📸

Zapraszam Was bardzo serdecznie do LICYTACJI VOUCHERA na niezwykłą, pełną luzu i fajnej atmosfery sesję fotograficzną w plenerze 😊 Do wylicytowania jest sesja rodzinna, ciążowa albo kobieca, więc serdecznie zapraszam Was przed swój obiektyw 📸

Voucher jest ważny do 30.09 ✨ Sesja może odbyć się w Krakowie lub Rzeszowie.

Link do aukcji (co oczywiste) w pierwszym komentarzu 👇

Proszę udostępnijcie ten post dalej, by jak najwięcej osób dowiedziało się o licytacji 🤞Bo każda złotówka więcej za ten voucher to złotówka więcej to zdrowsze brzuszki naszych dzieci 👧👶

Już teraz BARDZO WAM DZIĘKUJĘ za każde wsparcie! 🥹💛

To co, kto chętny na sesję? 😁

Wszystkiego najwspanialszego dla Was! 💛
Monika

Gdy patrzę na te zdjęcia od razu czuję, że właśnie O TO CHODZI w świętach - nie o piękne prezenty, o perfekcyjnie ułożon...
16/12/2025

Gdy patrzę na te zdjęcia od razu czuję, że właśnie O TO CHODZI w świętach - nie o piękne prezenty, o perfekcyjnie ułożone talerze i pyszne potrawy (choć jest to bardzo przyjemny czas w roku 😜)

Chodzi o podarowanie uśmiechu i radość z bycia razem 💛

A zdjęcie z tegorocznych mini sesji świątecznych 😍 Paulina, Dawid & Ksawcio - dziękuję, że mogliśmy się zobaczyć 🥰

Za piękną scenerię bardzo dziękuję wspaniałej Marlenie Studio przy Kleparzu, jak zawsze magicznie 🥰

Święta zbliżają się wieeelkimi krokami! 🎅🎄Kochani! Trwają zapisy na mini sesje świąteczne 2025 - nie mogę się już doczek...
27/10/2025

Święta zbliżają się wieeelkimi krokami! 🎅🎄

Kochani! Trwają zapisy na mini sesje świąteczne 2025 - nie mogę się już doczekać, by spotkać się z Wami w tych pięknych, pełnych magii miejscach, ktore wybrałam w tym roku 🤩

Terminy rozchodzą się dość szybko, a nie ma ich za wiele, nie czekajcie do ostatniej chwili!

W tym roku do wyboru AŻ DWA STUDIA, dwie różne lokalizacje, by było Wam wygodniej 💪

🔔Studio Karmelicka - piękna, minimalistyczna sala z cudownymi dekoracjami w odiceniach bieli i złota (zdjęcia będą po 01.11!)
🔔Studio przy Kleparzu - piękne ponadczasowe pianino w odcieniach bieli i delikatnymi świątecznymi dekoracjami

Jeśli interesuje Cię inny termin na sesję w studio lub sesja w zaciszu Twojego domu, napisz do mnie wiadomość - umówimy termin, który będzie dla Ciebie idealny 😍

Z kim się widzę w tym roku na świątecznych minisach? 💛

Ściskam!
Monika
Uwieczniam Emocje

Czekając na piękny minialbum od nPhoto PL chciałabym podzielić się z Wami kadrami, które stworzyłam wraz ze wspaniałą Pr...
25/05/2025

Czekając na piękny minialbum od nPhoto PL chciałabym podzielić się z Wami kadrami, które stworzyłam wraz ze wspaniałą Przyszłą Mamą Julią w kwitnących wiśniach 🌸

Mało brakowało a w tym roku nie wykonałabym tam ani jednej sesji, wiecie?🙈 Na szczęście... udało się mimo, że ostatnie tygodnie są mega szalone i intensywne 🔥

Dziękuję Kochana za Twoje zaufanie 🥰

Kochane! 🌹Dziś wszystkim Wam życzę przede wszystkim dużo uśmiechu i radości. Spędźcie ten dzień tak jak CHCECIE! ❤️To je...
08/03/2025

Kochane! 🌹

Dziś wszystkim Wam życzę przede wszystkim dużo uśmiechu i radości. Spędźcie ten dzień tak jak CHCECIE! ❤️

To jest Wasz dzień, Nasz dzień! 🥰

Dziś świętujemy! 😍🎉

Dziękuję Halska-Pionka za twoją niesamowitą energię⚡️

A już jutro kolejna dawka kobiecej energii na sesji z okazji Dnia Kobiet 🥰 Nie mogę się już doczekać!!!!! 😘

Ale czy świętować ten dzień trzeba tylko początkiem marca? 🙃

Sama jestem zdania, że można to robić cały rok 🥂 Zapraszam Cię, więc na chwilę relaksu także poza dniem kobiet 🔥

Co dzieje się, gdy biorę do ręki aparat? 📸Z zewnątrz wydaje się, że w sumie...nic.Niebo? ☁️🌤️Dalej takie samo, nie spadł...
28/02/2025

Co dzieje się, gdy biorę do ręki aparat? 📸

Z zewnątrz wydaje się, że w sumie...nic.
Niebo? ☁️🌤️
Dalej takie samo, nie spadła na mnie łuna światła, jak na filmach.
Ziemia? 🍀
Nie zatrzęsła się, nie rozstąpiła, nie odnotowano anomalii.

Ale czy faktycznie NIC się nie dzieje? 🤔
Otóż dzieje się i to wiele, ale we mnie, w środku. Pozwólcie, że powiem Wam dziś o 3 najważniejszych rzeczach, jakie wtedy odczuwam:

1️⃣ Mając w rękach aparat mam do dyspozycji niesamowite narzędzie, które pomaga mi pokazać jak Was widzę. Jak widzą Was inni, gdy śmiejecie się do swojego dziecka👶, swojej drugiej połówki 💑 czy sami do siebie ❤️

2️⃣ Biorąc w ręce aparat czuję odpowiedzialność 🤲 że nie mogę Was zawieźć, że to co robię, czas, który z Wami spędzam, muszę wykorzystać na zadbanie o Was, o to, żebyście się najzwyczajniej w świecie... dobrze bawili! 🎉

3️⃣ Kiedy biorę do ręki aparat i jadę się z Wami spotkać na sesji - nie ważne czy w studio czy w plenerze - nieważne jak trudny był dzień, czuję jak ładują się moje wewnętrzne baterie 🔋⚡ Jak wzrasta we mnie radość, bo teraz, zaraz będę mogła robić to co sprawia mi tak ogromną frajdę, daje mi kopa energetycznego z którym z radością wracam do domu i dzielę się dalej! 💥

A dziś przedstawiam Wam zdjęcie z piękną, zmysłową Kasią, które zrobiłam podczas mojej pierwszej kobiecej sesji w studio 🥰 Mam do tej sesji ogromny sentyment pod wieloma względami 💛

Jak często marzysz? 😲Nie chodzi mi o bujanie w obłokach, ale o marzenia, które nazwane pokazują co chciał_byś mieć, gdzi...
24/02/2025

Jak często marzysz? 😲

Nie chodzi mi o bujanie w obłokach, ale o marzenia, które nazwane pokazują co chciał_byś mieć, gdzie chciał_byś być, co chciał_byś robić. Za chwilę, jutro, za miesiąc, za rok 🚀

Mnie tworzenie mojej listy marzeń trochę zajęło, bo wierzyłam ślepo, że nie mam czasu na ich realizację. Więc po co mi one...?

A gdy uwierzyłam, że mogą się spełniać poczułam niespotykaną, ogromną siłę. Siłę godzenia wielu rzeczy, czerpania gigantycznej radości z nowych ról, które na mnie czekają, które są dla mnie pisane przez życie 😍

A Ty? Spełnił_ś ostatnio jedno ze swoich marzeń? Bardzo jestem ciekawa co to było! ☺️


Każda sesja zdjęciowa to dla mnie coś więcej niż zdjęcia. To spotkanie, podczas którego mogę uchwycić Twój naturalny wdz...
18/02/2025

Każda sesja zdjęciowa to dla mnie coś więcej niż zdjęcia. To spotkanie, podczas którego mogę uchwycić Twój naturalny wdzięk, emocje i kobiecość 💛

Przez te kilkadziesiąt minut masz szansę poczuć się inaczej niż na co dzień – może chcesz się zobaczyć w profesjonalnym wydaniu, albo uśmiechem, prosto, naturalnie 🥰

📸 Sesja kobieca w studio daje mnóstwo możliwości – subtelne portrety, eleganckie kadry i zdjęcia pełne prawdziwych emocji. Chcę, abyś poczuła się piękna, poczuła swoją wyjątkowość!

💛 Jeśli marzysz o sesji wizerunkowej lub kobiecej sesji zdjęciowej w Krakowie – napisz do mnie! Fotografuję, bo kocham to robić, a Ty zasługujesz na zdjęcia, które podkreślą Twoją unikalność.



Kochani! 💛Miłości, radości i odpoczynku! ✨ Niech te Święta będą dla Was wyjątkowym czasem pełnym magii i rodzinnego ciep...
24/12/2024

Kochani! 💛

Miłości, radości i odpoczynku! ✨ Niech te Święta będą dla Was wyjątkowym czasem pełnym magii i rodzinnego ciepła 🥰

Spędźcie ten czas tak, żebyście czuli się szczęśliwi i spełnieni 🎄🎁

Ściskam Was świątecznie! 💛
Monika

Adres

Kraków

Telefon

+48785178896

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Uwieczniam Emocje umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Uwieczniam Emocje:

Udostępnij

Kategoria