28/02/2025
Co dzieje się, gdy biorę do ręki aparat? 📸
Z zewnątrz wydaje się, że w sumie...nic.
Niebo? ☁️🌤️
Dalej takie samo, nie spadła na mnie łuna światła, jak na filmach.
Ziemia? 🍀
Nie zatrzęsła się, nie rozstąpiła, nie odnotowano anomalii.
Ale czy faktycznie NIC się nie dzieje? 🤔
Otóż dzieje się i to wiele, ale we mnie, w środku. Pozwólcie, że powiem Wam dziś o 3 najważniejszych rzeczach, jakie wtedy odczuwam:
1️⃣ Mając w rękach aparat mam do dyspozycji niesamowite narzędzie, które pomaga mi pokazać jak Was widzę. Jak widzą Was inni, gdy śmiejecie się do swojego dziecka👶, swojej drugiej połówki 💑 czy sami do siebie ❤️
2️⃣ Biorąc w ręce aparat czuję odpowiedzialność 🤲 że nie mogę Was zawieźć, że to co robię, czas, który z Wami spędzam, muszę wykorzystać na zadbanie o Was, o to, żebyście się najzwyczajniej w świecie... dobrze bawili! 🎉
3️⃣ Kiedy biorę do ręki aparat i jadę się z Wami spotkać na sesji - nie ważne czy w studio czy w plenerze - nieważne jak trudny był dzień, czuję jak ładują się moje wewnętrzne baterie 🔋⚡ Jak wzrasta we mnie radość, bo teraz, zaraz będę mogła robić to co sprawia mi tak ogromną frajdę, daje mi kopa energetycznego z którym z radością wracam do domu i dzielę się dalej! 💥
A dziś przedstawiam Wam zdjęcie z piękną, zmysłową Kasią, które zrobiłam podczas mojej pierwszej kobiecej sesji w studio 🥰 Mam do tej sesji ogromny sentyment pod wieloma względami 💛