25/03/2026
Ostatnio próbowałam wybrać swoje 3 ulubione zdjęcia i tego się po prostu nie da zrobić 🤍
Każda sesja, dosłownie każda, czegoś mnie nauczyła. Przeglądałam foldery i zastanawiałam się co dla mnie znaczy ulubione. Czy atmosfera która była na sesji, czy idealne światło, ciężka sesja, która okazała się wyłapaniem ogromu pięknych kadrów, ta po której wychodziłam z zapuchniętym od wzruszeń po rozmowach oczami, może ta którą totalnie w moich oczach zepsułam ale wyciągnęłam ogromne wnioski a może największa ilość dokupionych ujęć i mogłabym tak wymieniać i wymieniać. Każdą sesję cenię za coś innego, każdą pamiętam, bo każda była innym doświadczeniem i nawet ze stałymi klientami każda może być zupełnie inna bo towarzyszą nam różne wyzwania w zależności od etapu czy wieku dzieci.
Mamy wiosnę, więc dziś zostawiam Wam tutaj dwa kadry, które są dla mnie ważne.
Pierwsze zdjęcie powstało podczas moich pierwszych warsztatów. Drugie zaraz po nich, kiedy „egzaminem” z nowej wiedzy był mój syn 🤍 pokażę może dzisiaj te moje początkowe zdjęcia z 2023 kiedy zaczynałam i chociaż dla mnie jako mamy każde zdjęcie dziecka jest piękne to patrząc na nie dzisiaj nie wiem co to były za zamysły artystyczne. 😀
I to właśnie te momenty przypominają mi, jaką drogę już przeszłam. Moja relacja z instagramem przez ostatnie miesiące jest trochę zawiła ale dziękuję każdemu kto jest tu ze mną, czyta te moje czasem nieskładne myśli i wspiera ❤️❤️❤️
Fotograf rodzinny Kraków, sesja rodzinna Kraków, fotograf dziecięcy Kraków, sesja dziecięca Kraków,