06/11/2021
Na ostatni jesienny plener w tym roku wybraliśmy się z Izą i Tomkiem w Bieszczady ⛰ Wyjazd był długi, ale towarzystwo cudowne 👰🤵 pogoda piękna 🌅 a miejscówka bardzo malownicza 🌄
Zresztą sami oceńcie 🙂 Zapraszam do nowego wpisu na mojej stronie: https://lukaszlic.com/plener-w-bieszczadach/