Cracovia To jest Duma

Cracovia To jest Duma

10/09/2025

To jest jeden z tych tekstów którego nigdy nie chcielibyśmy publikować jednak czasem w życiu są sytuacje które powodują, że serce rozpada się na kawałki. Dziś w nocy jeden z nas - pasiaków zmarł w wypadku samochodowym. Człowiek który Cracovię miał w sercu od najmłodszych lat. Pasi...

Duma!
30/06/2025

Duma!

Cracovia FC Maków Podhalański

Cytat
"Cracovia Fight Club Fun Clubów!!!!
Kolejny raz mieliśmy okazję zrobić wspólny trening FC Cracovii u Nas w mieście, tym razem gościnie odwiedzili Nas dodatkowo mocnym składem chłopaki z Sandecji i GKS Tychy za co bardzo dziękujemy i było Nam bardzo miło Was gościć i robić z Wami mocny trening!!!! Dziękujemy wszystkim FC które Nas odwiedziły również na treningu, jesteśmy bardzo zadowoleni że możemy razem trenować. Ogólnie uzbierało się Nas ok 140 osób. Dozobaczenia na kolejnych treningach Cracovia to jest duma!!!!
Fc Cracovia Południe
Cracovia Zakopane
Opravcy
FCR - Cracovia Rybna
Cracovia FC Rabka
Cracovia Skawina
Young Group '04"

25/06/2025

Zjednoczona Cracovia to monolit nad której powstaniem pracowało i pracuje każdego dnia bardzo wielu ludzi. Bez ich zaangażowania nie byli byśmy tu gdzie jesteśmy. Jesteśmy z różnych osiedli z róznych miast ale razem działamy dla wspólnego dobra. W najbliższych dniach będziemy wrzucać namiary na każdą z grup, która mocno i wytrwale pracuje ku chwale wielkiej Cracovii - Zjednoczonej CRACOVII. Zachęcamy was do polubienia i obserwowania ich profili.

CRACOVIA DĘBNIKI - https://www.facebook.com/share/1HHdR9jyXV/?mibextid=wwXIfr

CRACOVIA KROWODRZA - https://www.facebook.com/share/14J3SgcTzn1/?mibextid=wwXIfr

CRACOVIA WIEDEŃ - https://www.facebook.com/share/12FdenwN9Aq/?mibextid=wwXIfr

CRACOVIA TRZEBINIA - https://www.facebook.com/share/18ob34H67b/?mibextid=wwXIfr

16/05/2025
13/05/2025

Drodzy Kibice!

Jesteśmy na ostatniej prostej sezonu, który miał być dla nas wszystkim czymś wyjątkowym, a okazał się kompletnym rozczarowaniem. Złość, czasami też już obojętność wobec postawy drużyny dotyka w mniejszym lub większym stopniu każdego z Nas. Jest jednak pewien aspekt związany z tym sezonem, obok którego nie można przejść obojętnie, mianowicie praca i postawa nas wszystkich, Kibiców.

Nie miniemy się z prawdą jeśli napiszemy, że końca dobiega jeden z najlepszych kibicowsko sezonów w ostatnich wielu latach, a wielu twierdzi, że najlepszy. Szczególnie jeśli chodzi o naszą frekwencję na wyjazdach, bo ta zawsze była problemem. W tym sezonie odwiedziliśmy już:
- Częstochowa 300 osób
- Kielce 670 osób (na zakazie)
- Białystok 194 osób (na zakazie)
- Wrocław 200 osób (na zakazie)
- Gdańsk 1700 osób
- Warszawa 1100 osób
- Gliwice 980 osób
- Szczecin 950 osób
- Mielec 550 osób
- Poznań ok. 450 osób
- Lublin 760 osób
- Katowice 1077 osób

Gołym okiem widać przeogromny progres w tej materii. O tym, że jest to zasługa projektu Zjednoczona Cracovia, działania osiedli, FC nie będziemy dzisiaj przesadnie pisać, bo na podsumowania przyjdzie jeszcze czas. Tymi liczbami od początku sezonu pokazujemy, że Cracovia to dla nas zdecydowanie coś więcej niż piłkarze biegający po boisku. I mimo, że wkurwienie rośnie z sezonu na sezon i kolejki na kolejki my na każdym sektorze stawiamy się w zajebistych liczbach i głośno dopingujemy udowadniając całej Polsce, że mamy się bardzo dobrze.

I teraz przyszedł czas na zwieńczenie tego sezonu, wisienkę na torcie udanego sezonu, mianowicie wyjazd do Lubina. Byliśmy już tam obecni mnóstwo razy, ale po raz pierwszy udamy się tam pociągiem specjalnym.

Do dodatkowej motywacji nie mamy karty przetargowej w postaci walki o puchary czy o mistrzostwo, więc nie będziemy silić się na nic wyszukanego. Chcemy przybić mocny stempel na tym sezonie kończąc go kompletem wyjazdowym. I jest to cel nas wszystkich – kibiców z D, B, A i pozostałych sektorów.

Poniżej info odnośnie zapisów. CAŁA CRACOVIA DO LUBINA!

Kończąc nasz wywód mamy jeszcze jedną niezwykle istotną sprawę. Już w niedzielę czeka nas ostatni domowy mecz, na którym frekwencja kolejny raz przekroczy ponad 10.000.
I tu zwracamy się do wszystkich wybierających się na ten mecz o zabranie ze sobą kilku złotych i dorzucenie się do zbiórki na oprawy.
Ten sezon kibicowsko był udany w każdym aspekcie, również ultrasowskim, ale my nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.

Minimum 2 zł od każdego da nam zbiórkę rzędu 20.000 zł, a to w naszych warunkach naprawdę ogromna kwota.
Prosimy Was wszystkich o mobilizację – zakończmy ten sezon naprawdę mocnym akcentem!

Zapisy codziennie w godzinach działania sklepu K1 - Cracovia - Sklep kibiców Cracovii oraz na stronie internetowej cracoviatomy.pl

Koszt wyjazdu to 190zl ( szalik+ bilet+ pociąg)

W odpowiedzi na wasze sugestie co do płatności internetowych poniżej wklejamy numer konta na który możecie wpłacać pieniądze na oprawy!

Tytuł przelewu: Cele statutowe
03109016650000000160542435

Zjednoczona Cracovia
20/04/2025

Zjednoczona Cracovia

19/04/2025

Wszyscy na Lublin!!!

18/04/2025

26 kwietnia!

17/04/2025

Serwus wszystkim.

Pewnie zastanawiacie się po co zapraszamy Was dziś na stadion. Wczoraj opublikowaliśmy post owiany mgłą niepewności z odrobiną tajemnicy. Dziś odsłaniamy nieco kart jakie przygotowaliśmy dla Was na dzień dzisiejszy.

Zapewniamy, że pojawiając się dziś o 18:30 na Ziemi Świętej nie zabraknie mgły wspomnianej kilka zdań wcześniej, a być może pojawi się też trochę świateł. Bez względu na to czy jesteś z osiedla, FC lub całkowicie nie utożsamiasz się z żadną dzielnicą to Twoje miejsce jest z nami na stadionie i to będziemy chcieli dziś przypieczętować.

To co dziś chcemy aby się wydarzyło ma stać się swego rodzaju pamiątką i obrazem naszej siły. Przecież Cracovia to my…

Jedność! To słowo zawsze jest z nami.

Ś.P. BENY see you in a better place!
14/04/2025

Ś.P. BENY
see you in a better place!

Adres

Kraków

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Cracovia To jest Duma umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria