13/05/2025
Drodzy Kibice!
Jesteśmy na ostatniej prostej sezonu, który miał być dla nas wszystkim czymś wyjątkowym, a okazał się kompletnym rozczarowaniem. Złość, czasami też już obojętność wobec postawy drużyny dotyka w mniejszym lub większym stopniu każdego z Nas. Jest jednak pewien aspekt związany z tym sezonem, obok którego nie można przejść obojętnie, mianowicie praca i postawa nas wszystkich, Kibiców.
Nie miniemy się z prawdą jeśli napiszemy, że końca dobiega jeden z najlepszych kibicowsko sezonów w ostatnich wielu latach, a wielu twierdzi, że najlepszy. Szczególnie jeśli chodzi o naszą frekwencję na wyjazdach, bo ta zawsze była problemem. W tym sezonie odwiedziliśmy już:
- Częstochowa 300 osób
- Kielce 670 osób (na zakazie)
- Białystok 194 osób (na zakazie)
- Wrocław 200 osób (na zakazie)
- Gdańsk 1700 osób
- Warszawa 1100 osób
- Gliwice 980 osób
- Szczecin 950 osób
- Mielec 550 osób
- Poznań ok. 450 osób
- Lublin 760 osób
- Katowice 1077 osób
Gołym okiem widać przeogromny progres w tej materii. O tym, że jest to zasługa projektu Zjednoczona Cracovia, działania osiedli, FC nie będziemy dzisiaj przesadnie pisać, bo na podsumowania przyjdzie jeszcze czas. Tymi liczbami od początku sezonu pokazujemy, że Cracovia to dla nas zdecydowanie coś więcej niż piłkarze biegający po boisku. I mimo, że wkurwienie rośnie z sezonu na sezon i kolejki na kolejki my na każdym sektorze stawiamy się w zajebistych liczbach i głośno dopingujemy udowadniając całej Polsce, że mamy się bardzo dobrze.
I teraz przyszedł czas na zwieńczenie tego sezonu, wisienkę na torcie udanego sezonu, mianowicie wyjazd do Lubina. Byliśmy już tam obecni mnóstwo razy, ale po raz pierwszy udamy się tam pociągiem specjalnym.
Do dodatkowej motywacji nie mamy karty przetargowej w postaci walki o puchary czy o mistrzostwo, więc nie będziemy silić się na nic wyszukanego. Chcemy przybić mocny stempel na tym sezonie kończąc go kompletem wyjazdowym. I jest to cel nas wszystkich – kibiców z D, B, A i pozostałych sektorów.
Poniżej info odnośnie zapisów. CAŁA CRACOVIA DO LUBINA!
Kończąc nasz wywód mamy jeszcze jedną niezwykle istotną sprawę. Już w niedzielę czeka nas ostatni domowy mecz, na którym frekwencja kolejny raz przekroczy ponad 10.000.
I tu zwracamy się do wszystkich wybierających się na ten mecz o zabranie ze sobą kilku złotych i dorzucenie się do zbiórki na oprawy.
Ten sezon kibicowsko był udany w każdym aspekcie, również ultrasowskim, ale my nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.
Minimum 2 zł od każdego da nam zbiórkę rzędu 20.000 zł, a to w naszych warunkach naprawdę ogromna kwota.
Prosimy Was wszystkich o mobilizację – zakończmy ten sezon naprawdę mocnym akcentem!
Zapisy codziennie w godzinach działania sklepu K1 - Cracovia - Sklep kibiców Cracovii oraz na stronie internetowej cracoviatomy.pl
Koszt wyjazdu to 190zl ( szalik+ bilet+ pociąg)
W odpowiedzi na wasze sugestie co do płatności internetowych poniżej wklejamy numer konta na który możecie wpłacać pieniądze na oprawy!
Tytuł przelewu: Cele statutowe
03109016650000000160542435