Emilia Ruszkiewicz Fotografia

Emilia Ruszkiewicz Fotografia 📷 Fotografuję czule
❤️ Tworzę ciepłe wspomnienia, zatrzymując w Tobie to, co piękne i wyjątkowe. Witaj na mojej stronie :) Miło mi, że chcesz mnie poznać.

Z fotografią związana jestem od wielu lat, już od liceum plastycznego poprzez studia artystyczne, ukończone tytułem magistra sztuki. Od zawsze było mi blisko z aparatem, a Zenit był moim wieloletnim przyjacielem. Poprzez pasję, pomagam ludziom zobaczyć i odkryć w sobie, często ukryte piękno. Pomagam poczuć się bardzo wyjątkowo i atrakcyjnie. Słucham historii, a fotografując staję się ich częścią.

Spełniam marzenia, dając wiele emocji, przeżyć i wspomnień. Wzruszam, uszczęśliwiam, zachwycam ... kadruję ulotny czas, piękny czas, który na co dzień czasem nie jest łatwo dostrzec. Fotografia ma dla mnie bardzo osobisty charakter i moc przywoływania wspomnień. W moim życiu stało się tak, że zbyt wcześnie odszedł na zawsze mój najdroższy Tata. Pozostał w moich wspomnieniach z dzieciństwa, ale okazało się, że nie mam z Tatą ani jednego wspólnego zdjęcia. Zdałam sobie sprawę, jak ulotne bywa życie i jak bezcenne są zdjęcia z bliskimi. Odnajdując siebie jako silna i dojrzała kobieta, pokazując szerszej publiczności swoją wrażliwość i piękno, odkryłam jak wiele wnoszę do innych serc swoim widzeniem drugiego człowieka, a także empatią jaką obdarzył mnie los. Ma to wielkie znaczenie dla mnie samej, ale i dla każdej osoby, z którą już było mi dane się spotkać. Prywatnie jestem mamą dwójki świetnych dzieciaków - Tymona i Zoi, a także żoną wyjątkowego faceta ...
Uwielbiam zapuszczać się w dalekie wędrówki rowerem i kąpać się latem w morzu. Słodycze i kawa są moją zgubą :) Bardzo lubię dobre kino, szczególnie Koreańskie. Cenię wolność i niezależność. W zaciszu domowym lubię wziąć do ręki "pióro" i rysować przy muzyce. Fotografuję na terenie Koszalina i okolic, zajmuję się fotografią kobiecą, zmysłową, dziecięcą, rodzinną i ciążową. Ale nie zamykam się na prośby moich odbiorców, szczególnie stałych. Jeśli Cię zainteresowałam, napisz do mnie maila, albo na messenger i poznamy się bliżej. Razem stworzymy wyjątkową Twoją historię.

Historia Eweliny jej słowami ❤"Jak Ciebie kochana znalazłam jak przeglądałam fb i trafiłam na Twoje zdjęcia. Zaczęłam Ci...
31/05/2026

Historia Eweliny jej słowami ❤

"Jak Ciebie kochana znalazłam jak przeglądałam fb i trafiłam na Twoje zdjęcia.
Zaczęłam Cię obserwować i zawsze chciałam takie zdjęcia jak robisz Ty. Długo czekałam na to, by się zebrać na taką sesję zdjęciową.

Przyszedł w końcu czas na to, by zrobić coś dla siebie, tylko dla siebie. By poczuć się znów atrakcyjną kobietą. 40-stka, to czas na to, by zrobić sobie wymarzony prezent. Zadzwoniłam do Ciebie, ustaliłyśmy termin i trochę był strach czy dam radę się rozebrać i czy coś z tego wyjdzie.

Kochana dałaś radę zrobić mega atmosferę, w której poczułam się tak bardzo wyjątkowa... bez żadnych kompleksow. Jesteś mega kobietą, która daje nam kobietą to coś, co mamy w głębi serca. Nie tylko ciało się liczy. Ty to Kochana pokazujesz na zdjęciach, które później dostajemy.🥰🥰🥰
Ewelina "

~~~
Czasem stawiam kilka pytań i spotykam się z opinią, tą... która dodaje skrzydeł, która dmucha też w moje żagle, bo to dzięki Wam moje Kochane Kobiety ja mogę tworzyć, mieć tę pewność, że wartość jaką Wam daję jest ogromna, często nie da się jej zmierzyć ❤
Czy artysta mógłby istnieć i kreować bez takiej pewności?

Kiedy dmucham w żagle Kobiety, z którą się spotykam, nigdy nie wiem co będzie... Ale czuję to co robię i nigdy inaczej jak sercem kieruję, by tę atmosferę uczynić wyjątkową ❤️💫
Cieszę się, że to dostrzegacie i przybywacie z różnych zakątków Polski i nie tylko.
Bezcenne 🥰
Dziękuję Ewelinko, że mogę Twoich kilka zdjęć pokazać, to był wyjątkowy dzień 😘💫

Cudny makijaż Art Cosmetic Martyna Mętlewicz 🌸✨❤

I jak Tobie się podoba taki prezent dla siebie?

Z czułością 🌹 Emilia

BLISKOŚĆ 💙💙W tym miejscu wystarczy mi obecność. Obecność jego ramienia, szum Bałtyku, zapach morskiej bryzy...wiatru. I ...
25/05/2026

BLISKOŚĆ 💙💙
W tym miejscu wystarczy mi obecność.
Obecność jego ramienia, szum Bałtyku, zapach morskiej bryzy...wiatru. I słońce, które potrafi dopełnić tę chwilę, które cieszy zawsze, choć życie nie składa się tylko z tych słonecznych momentów.
To jednak w tych ważnych wydarzeniach możemy liczyć na siebie bezwarunkowo 💞

Za chwilę zamkniemy 6 edycję maratonu .trail
Zmęczeni, szczęśliwi powrócimy do rutyny życia.
Wdzięczna jestem, że możemy wędrować razem, choć każde po swojemu. Że możemy doświadczać razem i razem coś budować.

BLISKOŚĆ 💓


Nie wiem jaka i Was pogoda, ale ta edycja była najbardziej słoneczną ze wszystkich 🌞

Z czułością 🌹 Emilia
Zmysłowy Poniedziałek, Bliskość, Morze Bałtyckie, Maj 2026, Ona i on, Razem przez życie, Budowanie wartości, Plany na życie, Wspólna droga, Fotograficzne wyzwanie, Zmysłowe Pragnienia, Kobieta nad morzem

Kiedy myślę o kobiecości, o s€ksapilu, to wiem jedno... Nie ma to nic wspólnego z liczbami.🔥🔥🔥Czasy nam się bardzo zmien...
15/05/2026

Kiedy myślę o kobiecości, o s€ksapilu, to wiem jedno... Nie ma to nic wspólnego z liczbami.
🔥🔥🔥
Czasy nam się bardzo zmieniły na przestrzeni dekad i dzisiejsze 40-letnie, 50-letnie kobiety, a wcale nie rzadko już również 60-letnie, to kobiety pełne życia, świadomości i odwagi bycia sobą.
Kobiety, które coraz częściej przestają oglądać się czy ktoś nie patrzy, chcą czuć się piękne, pragną zauważyć siebie i poczuć spełnienie.
Nie wstydzą się już tego.

Bo s€ksapil nie mieszka w metce i nie zapisuje się go w peselu.
Od lat przypominam Wam moje Kochane, że on jest w każdej z Was 🔥❤🔥
W spojrzeniu, w uśmiechu... to jest najpiękniejsza biżuteria, którą masz zawsze przy sobie❤
Nie musisz s€ksapilu wieszać na wieszak i wyciągać go tylko na specjalne okazje, to codzienna czułość do siebie samej i do otoczenia. To także ruch ciałem, taniec, czy choćby biodrami delikatne muśnięcia... To jesteś prawdziwa Ty, która przy usłyszanej muzyce zakręci biodrem, odchyli głowę... spojrzy magnetycznie✨

Masz jeszcze jakieś wątpliwości?
Czy możesz szczerze przed sobą powiedzieć, mam w sobie s€ksapil?

Z czułością 🌹 Emilia

Wizaż 🌸🌸
Art Cosmetic Martyna Mętlewicz
Michalina Michalska

Koszalin, Sesje kobiece Koszalin, Fotograf Koszalin, Kobiecy portret, Koszalinianka, Uroda Kobiety, Piękno duszy, Szeptunka dusz

Historia Doroty jej słowami🤍"Nigdy w życiu nie przeszło mi przez myśl, że zrobię tą sesję. To nie był „mój świat”, nie w...
06/05/2026

Historia Doroty jej słowami🤍
"Nigdy w życiu nie przeszło mi przez myśl, że zrobię tą sesję. To nie był „mój świat”, nie widziałam siebie w takiej roli.

Po operacji bariatrycznej zmieniło się wiele, ale... w mojej głowie nie wszystko nadążało za tym, co widziałam w lustrze. Nadal patrzyłam na siebie przez stare schematy, z dużą dozą krytyki i niepewności.

Momentem przełomowym były zdjęcia z wesela kuzyna mojego męża. Pamiętam, jak je przeglądałam i pierwszy raz od dawna pomyślałam:„hej..to wcale nie wygląda tak źle, jak czuję”. To było dziwne, ale też bardzo uwalniające ✨ Jakby coś we mnie lekko puściło.
Chyba właśnie wtedy pojawiła się myśl o sesji, że może jestem już gotowa, żeby zobaczyć siebie inaczej. Bardziej prawdziwie.

Mimo to, kiedy przyszłam na sesję, stres był ze mną. Bałam się oceny. Bałam się, że znów zobaczę coś, czego nie lubię. Ale to minęło szybciej, niż się spodziewałam.

Twoja obecność, spokój i sposób, w jaki mnie prowadziłaś, sprawiły, że zaczęłam się rozluźniać. Krok po kroku. Bez presji. W pewnym momencie złapałam się na tym, że po prostu jestem 🤍 Nie analizuję, nie spinam się i przestałam kontrolować każdy ruch. I to był dla mnie najpiękniejszy moment, poczułam się prawdziwie sobą. Tak po prostu. Oto ja.

Po sesji wyszłam z uczuciem lekkości, ale też takiej cichej dumy ✨ Jakbym zrobiła coś ważnego dla siebie, nie dla kogoś innego.
A kiedy zobaczyłam zdjęcia, wzruszyłam się, bo zobaczyłam siebie bez tego surowego filtra, który zawsze miałam w głowie. Zobaczyłam kobietę, która przeszła swoją drogę i naprawdę zasługuje na łagodność 🤍

Dziękuję Ci Emilko za to, jak mnie poprowadziłaś przez ten proces, z jaką uważnością, spokojem i ogromnym wyczuciem to czyniłaś. Dla mnie to nie była tylko sesja zdjęciowa.
To było spotkanie ze sobą✨

A jeśli ktoś się waha...to ja byłam dokładnie w tym samym miejscu. I wiem jedno... warto! Nawet jeśli się boisz, a może właśnie wtedy najbardziej 🤍
Dorota"

~~~
🥹 Wspominam tę sesję ze wzruszeniem, bo znam kawałek historii Doroty i wiem, że droga, którą wybrała nie należy do łatwych... to fighterka, z pozytywną, zaraźliwą energią🔥😁
Widziałam zdjęcie Doroty sprzed lat i jestem pełna podziwu dla jej determinacji...
To nie jest historia o narzekaniu, to wiara w siebie, że życie można zmienić. Dla mnie ta historia jest właśnie o tym, o czym tu pragnę przypominać... że godząc się z własnymi niedoskonałościami, zasługujemy na szczęście, na dobre samopoczucie, na czułość wobec siebie ❤ wobec własnego ciała, które tak wiele dla nas robi, dla nas znosi. Dorotka otworzyła swoje okno miłości na oścież, dzięki temu patrzy na świat zupełnie inaczej... Ogromnie jestem wdzięczna, że zostałam wybrana w tę podróż jako fotograf z duszą, z uważnością, której nie da się wyuczyć... Niosę ją w sercu i niech się niesie... Dziękuję 😘💓

Przepiękny makijaż do sesji wykonała Art Cosmetic Martyna Mętlewicz ❤

Nie przechodź obojętnie czytając takie historie... zostaw swój głos, swoje odczucia...

Z czułością 🌹 Emilia

Sesja kobieca, Jestem wystarczająca, Młodość, Fotografia kobieca, Fotografia artystyczna, Fotografia sensualna, Uroda kobiety, Bielizna damska, Fotograf Koszalin, Koszalin, Słupsk, Fotograf Słupsk, Kobiecość, Fotografia czarno biała

26/04/2026

Wspaniale... ogromnie się cieszę... że wystawa Tak Tyka Rak wciąż żyje... i o niej się wspomina w mediach 😁🥹❤
Piękne połączenie inicjatyw.

Jestem bardzo poruszona ostatnimi dniami, tym jak wiele ludzi przyłącza się do różnych akcji, by uświadamiać wartość, ważność i kruchość życia… ale też siłę, którą mamy w sobie, kiedy jesteśmy razem💞

Jedna historia porusza kolejne, jeden impuls rodzi następny krok, następną obecność, następne „jestem”. 🥰😍🥹
Czy to wzrusza...? Jakże bardzo.
Wszystkie te akcje utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto mówić o różnych chorobach, żeby nie odkładać niczego na później, żeby być bliżej siebie, dbać o swoje życie zaczynając od małych kroków... Można pomóc, naprawdę czasem to tak nie wiele. 🥹 Ty też możesz pomóc...posłuchaj do końca tego reportażu.

Dziękuję, że to się dzieje… i że możemy być w tym razem. 💝
🥹

Z czułością 🌹 Emilia Ruszkiewicz Fotografia

Emilia Ruszkiewicz

Adres

Koszalin Ulica Zwycięstwa 168
Koszalinskie
75-558

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Emilia Ruszkiewicz Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Emilia Ruszkiewicz Fotografia:

Udostępnij

Kategoria