26/01/2025
Kochani,
serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców i licytujących na tegorocznym finale 33 Wielkiej Okriestry Świątecznej Pomocy w całej Polsce i za granicą. Dobro zawsze wraca,ale najważniejsze by nieść pomoc potrzebującym ! Miło patrzeć jak wielu jest ludzi o wielkich sercach :)
Od siebie także dołożyłam coroczną cegiełkę i ślę podziękowania dla Pani, która wygrała licytację mojej sesji zdjęciowej w Lutomiersku.
Zapraszam Panią do kontaktu ❤️
Czy rekord zostanie pobity? Jestem przekonana, że tak !