17/02/2026
Dziś Dzień Kota 🐾
Co rok piszę post o moim rudym chłopaku - Jaskrze. Spokojnym staruchu (w tym roku 7 lat! 🙈), który najchętniej by spał, jadł i się przytulał. Zawsze marzył mi się kot przytulas - i mam. Tylko oczywiście przychodzi na ręce dokładnie wtedy, kiedy pracuje, albo akurat muszę iść do toalety 🙈
Niedawno do rodziny dołączył czarnulek. Ma kilka imion. Najczęściej ode mnie słyszy: Gówniarz 💩, Młody, czasem Trajkotek - bo naprawdę nie znam drugiego kota, który tak wszystko komentuje. Lubię też na niego mówić Gwint - skoro jest Jaskier, to nie może zabraknąć najlepszej karcianki z Wiedźmina 3 😜
Nie są jeszcze przyjaciółmi - i nie wiemy, czy w ogóle nimi będą. Wciąż uczą się siebie nawzajem. Można ich samych zostawić tylko na chwilę. Jeden chce zabawy i akcji, drugi snu i czułości.
Póki co naszym marzeniem jest, żeby się po prostu tolerowały. Trzymajcie kciuki 🙈
Szczęśliwego Dnia Kota od Jaskra i (chwilowo) nie do końca dogadanego Gwinta 🧡🖤