Łapacz wspomnień

Łapacz wspomnień Blog o niebanalnym myśleniu na temat życia i istnienia

Leśno polny vibe 🌳🌲
09/07/2018

Leśno polny vibe 🌳🌲

Witam Was w to cudne lato!Poznajcie (jeśli jeszcze nie znacie) moją miłość, cudownego towarzysza i miłośnika lodów wanil...
06/07/2018

Witam Was w to cudne lato!
Poznajcie (jeśli jeszcze nie znacie) moją miłość, cudownego towarzysza i miłośnika lodów waniliowych z psimi chrupkami - RICO 🤪
Made by

Witam Was w dość ładny, sobotni poranek! Mam nadzieje, że się wyspaliście i będziecie mieć przyjemny dzień😇😇Mod.Dominika...
19/05/2018

Witam Was w dość ładny, sobotni poranek!
Mam nadzieje, że się wyspaliście i będziecie mieć przyjemny dzień😇😇
Mod.Dominika Siudmak 🌿🌿

Hej Wam! ☺️Dziś zabawie się w lekką egoistkę i podzielę się z Wami zdjęciami mojej mordki 😇Przyznam szczerze, że jeszcze...
13/05/2018

Hej Wam! ☺️
Dziś zabawie się w lekką egoistkę i podzielę się z Wami zdjęciami mojej mordki 😇
Przyznam szczerze, że jeszcze tak szybko zdjęć nie zgrywałam 🙈
Jeśli ktoś chciałby podobne zdjęcia to zapraszam ☺️

Witam Was bardzo serdecznie po dluuuugiej nieobecności. Przez ten czas wiele się wydarzyło! Nabycie nowego sprzętu, chwi...
14/04/2018

Witam Was bardzo serdecznie po dluuuugiej nieobecności. Przez ten czas wiele się wydarzyło!
Nabycie nowego sprzętu, chwilowe załamanie artystyczne, brak weny jak i czasu. Wszystko to przełożyło się na to, jakie robię zdjęcia, ale jak widać... wszystko się unormowała :)
Będę tutaj witać częściej! To już jest pewne.
A dzisiaj pokażę Wam kilka zdjęć, które udało mi się zrobić w tamtym tygodniu na LARPie w Leśnicy we Wrocławiu. To już druga edycja tego spotkania, gdzie mogłam być fotografem. Do następnego! ✌🏻

Zdjęcia wykonane:
Canon 60D
Obiektyw Canon 50 mm f/1,8

Ach, cudne wspomnienie Krakowa 😊😊
21/10/2017

Ach, cudne wspomnienie Krakowa 😊😊

Odrobina (jeszcze) sierpniowej natury na poprawę humoru w te paskudne dni ☀️☀️
07/09/2017

Odrobina (jeszcze) sierpniowej natury na poprawę humoru w te paskudne dni
☀️☀️

Powiem takJestem cholernie zaskoczona tym, że wyszło mi pierwsze skanowanie (samemu) kliszy, a później lekka postprodukc...
16/08/2017

Powiem tak
Jestem cholernie zaskoczona tym, że wyszło mi pierwsze skanowanie (samemu) kliszy, a później lekka postprodukcja zdjęcia.
Pamiątka z dwudniowego pobytu na plenerze fotograficznym 📸📸
Może lepszą opcją jest przerzucić się na fotografię analogową🤔

Dzisiaj się z Wami podzielę totalnie alternatywnym zdjęciem z szybkiej sesji na pracę zaliczeniową do mojej szkołyWg mni...
14/08/2017

Dzisiaj się z Wami podzielę totalnie alternatywnym zdjęciem z szybkiej sesji na pracę zaliczeniową do mojej szkoły
Wg mnie ta nieostrość łamie pewne konwenanse w fotografii.
W końcu to estetyka błędu ;)

Kooooocham góry.🏕️🏔️Jakbym mogła to zamieszkałabym tam na stałe. Dla tych widoków na co dzień wiele mogę dać 😊
08/08/2017

Kooooocham góry.🏕️🏔️
Jakbym mogła to zamieszkałabym tam na stałe. Dla tych widoków na co dzień wiele mogę dać 😊

Pozdrowienia z wakacji!!Przesyłam wam trochę lipcowego słońca sprzed trzech tygodni 🌞🌞🌞
26/07/2017

Pozdrowienia z wakacji!!
Przesyłam wam trochę lipcowego słońca sprzed trzech tygodni
🌞🌞🌞

Dziś niedziela - dzień leniaAle nie dla mnie :)Miłego dnia Wam życzę
18/06/2017

Dziś niedziela - dzień lenia
Ale nie dla mnie :)
Miłego dnia Wam życzę

Adres

Konin

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Łapacz wspomnień umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria