04/04/2026
Od kilku lat starałem się zrobić takie zdjęcie i w końcu mi się to udało!!! Wieczorny koncert kosa na tle księżyca w pełni - klimat wczesnej wiosny zamknięty w jednym ujęciu ;-) Chwilę później nieopodal przejechało kilku rowerzystów i kos schował się w głębi świerka.
A Wy - słuchacie wieczorem ptasiego radia?