21/06/2022
Коли я бачу ці фото, то пам'ятаю історію, яка стоїть за ними.
Цієї суботи я була запрошена на сімейний пікнік на дачу в центрі Варшави як фотограф, щоб фотографувати українські сім'ї, які туди прийдуть відпочити від щодення. На дачу також запросили візажистку PINK MINK Studio - Vegan Make Up, яка робила чудові натуральні макіяжі жінкам. Пікнік організувала Наталія з IOM Polska, яку я зустріла рік тому в WzmocniONE
Там я фотографувала не одну жінку, чоловіка, дитину, 4 години в тій самій локалізації, дотримуючись моїх правил використання світла, розпитуючи людей, хто звідки приїхав і стараючись пам'ятати ім'я людей поки я їх фотографую. Але ім'я не кожної людини я запитала, бо мені здавалося, що їх так багато, що мені не вдасться запам'ятати. Одні люди підходили самі і просили їх сфотографувати, до інших придивлялась я і запрошувала, бо мені було цікаво. Ця дівчина/жінка була у Катежини на макіяжі, але по її лиці не було замітно, що вона чекала на фотографа, може вона прийшла пізніше і навіть не знала, що є можливість сфотографуватись. Я її запросила до зеленої яблуні. Я просила стати тут і там, і мені так захотілося зробити щось інакше ніж було правильно, захотілося поставити її лицем до сонця, до гострого світла, таке світло використовують на сцені. Воно дуже інтенсивне і дає гострі тіні. І з плином часу я переконалась, що тільки молодим обличчям воно личить, це гостре світло. В кожному іншому випадку, для мене як фотографа це ризик, що особа, яку я фотографую може вийти на фото менш привабливою. Але я люблю часом ризикувати, щоб не тільки собі, а й вам показати, що можна по другому, що буває кілька шляхів, щоб отримати очікуваний результат, або в процесі творення чогось отримати неочікуване і це буде також ок.
#світло #гостресвітло #варшава