19/05/2026
Cześć Ludzie :) Uprzedzam, będzie długo...
Dziś mija 12 lat od momentu kiedy postanowiłam, że będę sama sobie, bardzo wymagającym Pracodawcą 🙃 To długo, biorąc pod uwagę, że około 30-35% JDG zamyka się w pierwszym roku, po 2 latach działa mniej więcej połowa, po 5 latach pozostaje na rynku około 30% firm... Czy to świadczy o mojej determinacji i miłości do tego, co robię, czy o moim szaleństwie 🤪, tego jeszcze nie wiem, ale fakt jest bezsprzeczny: Jestem, Działam i wciąż z radością Tworzę dla Was miłe wspomnienia z najważniejszych chwil 🥰 Chciałabym uhonorować tą ważną dla mnie rocznicę i podarować Wam dzisiaj 12% zniżki od regularnych cen sesji 🤩 Wystarczy do 22 maja do mnie napisać i wyrazić chęć otrzymania zniżki, oczywiście życząc mi przy okazji, żeby mnie zdrówko nie opuszczało, Dzieci się rodziły, a deszcz omijał nasze sesje ;) Ale to nie koniec świętowania! Pragnę dzisiaj zwrócić się ze szczególnym uznaniem w stronę moich Stałych Klientów, takich którzy przez te 12 lat byli u mnie z różnych powodów 3 i więcej razy ❣️ Kochani, specjalnie dla Was, w podziękowaniu, powstała fejsbukowa Grupa :)
Tu link: https://www.facebook.com/groups/1929940980969852
Będę Was tutaj systematycznie zapraszać (to nowa dla mnie przestrzeń, więc dajcie chwilę na naukę), ale oczywiście, jeśli czujecie, że to miejsce dla Was, to proście o dołączenie. Co tam w tej grupie będzie się działo? Będziecie tam mieli, jako pierwsi, wiadomości o promocjach, zniżki na dodatkowe ujęcia, pierwszeństwo w rezerwacji terminów, rabaty i inne atrakcje 😀 Marzy mi się też by było to dla Was miłe miejsce pełne inspiracji, rozrywki i wzajemnej życzliwości. Co z tego wyjdzie, zobaczymy :) A tymczasem dziękuję Wam wszystkim za każdą jedną sesję, którą wykonałam przez ostatnie 12 lat. Zajechałam i wykończyłam trzy porządne aparaty, czwarty po ostatnim weekendzie wciąż odpoczywa 🤣 Wiele z Waszych Dzieci, które fotografowałam, są już Dorosłymi, którzy mnie przerośli 😎 Wzruszyłam wiele Babć i Dziadków 😍 Postawiłam na nogi i we własnym świetle wiele Kobiet 💋 Uratowałam parę Związków 💕 Kilku Tatusiów dzięki mnie polubiło sesje Rodzinne 🥳 Taką moc ma fotografia, którą wykonuje Człowiek, nie AI... I na tę chwilę, choć czasem bywa trudno, nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną 📸
Kocham Was