29/04/2025
Wyniki Konkursu Fotograficznego📸
Z radością ogłaszamy wyniki naszego konkursu fotograficznego! Dziękujemy wszystkim studentom Politechniki Świętokrzyskiej za udział i za nadesłanie tak wielu wspaniałych prac. Jury miało trudny wybór, ale oto nasi zwycięzcy:
I Miejsce: Jakub Szewczyk „Ponad horyzontem”, „W cieniu Wiary” i „Zaćmienie Kielc”
II Miejsce ex aequo: Julia L**h „Kontrast”, „Podcienia” i „Sacrum i profanum” oraz Małgorzata Sidor: „Bazylika Katedralna WNMP”, „Pałac Biskupów Krakowskich, Kielce” i „Pałac Biskupów Krakowskich, Kielce”
III Miejsce: Zuzanna Klimczyk „Kontrast epok”.
W tym wyróżnienie otrzymały studentki Naukowego Koła Arkada:
• Olga Cicha ,,Samotność''
• Anastasiia Dubyna ,, Muszę się zastanowić.."
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział!
Zapraszamy na wernisaż wystawy pokonkursowej, który odbędzie się 04.06.2024r.