Dyminy/Kielce/Świętokrzyskie
Zainteresowany/a współpracą? Napisz do mnie na FB lub email [email protected] Mam na imię Monika i jestem mamą Kubusia oraz Hani. Urodziłam się w Kielcach i przez dużą część mojego życia tam wychowywałam. Kilkanaście lat temu przenieśliśmy się na tereny bardziej zazielenione ;) ale w zasadzie można napisać, że są to (prawie) nadal Kielce :)
Fotografia to moja p
asja! Dzięki temu zatrzymując Wasze chwile, czuję się szczęśliwa :)
Jednym z moich ulubionych momentów, jest czas gdy oddaję wydrukowane zdjęcia, a Wy je oglądacie z uśmiechem na twarzy. Zdarzają się też momenty ze łzami w oczach, ale towarzyszy im zawsze uśmiech :)
Moimi najukochańszymi sesjami są sesje "karmiące" �, ale to wcale nie oznacza, że robiąc sesje innego rodzaju mniej się staram �
Dzięki temu, że sama mam dzieci, wiem jak ważne jest to, aby uwieczniać te niepowtarzalne i szybko mijające chwile. Dzieci zbyt szybko rosną, ciąża trwa tylko 9 miesięcy, każda rodzina jest jedyna w swoim rodzaju. Oglądacie czasem zdjęcia z dzieciństwa? Dzięki nim częściej wracacie do chwil, które zostały na nich uwiecznione. A zdjęcia w albumach Waszych babć i dziadków? Pewnie siadaliście razem i słuchaliście historii związanych z ludźmi, których czasem nawet nie mieliście okazji poznać lub momentami zatrzymanymi na zdjęciach. Pomogę zatrzymać najważniejsze momenty Waszego życia, oraz życia Waszych bliskich. Dzięki temu te ulotne chwile, będą nie tylko w Waszej pamięci, ale zostaną również uwiecznione na fotografiach, które będą z Wami przez dłuuuugie lata :)