21/07/2020
Hej Kochani!
To była bardzo spontaniczna sesja z dwoma cudownymi dziewczynami, bardzo twórczymi i pełnymi pasji Agnieszka Stępień i Kamillamaluje ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Aga super pozowała, nic a nic nie marudziła i co chwila wpadała na jakiś nowy pomysł. A Kamilka zrobiła najwięcej - ona tą sesję wymyśliła, zrobiła przepiękny makijaż, fryzurę no i skombinowała stroje, biżuterie i różne gadżety 😘😘😘😘😘
Sesja jest stylizowana na lata 20-te. Czy wiecie, że to były przede wszystkim lata emancypacji kobiet? Wtedy otrzymałyśmy prawa wyborcze, zaczęłyśmy pracować zawodowo, mogłyśmy prowadzić auta, chodzić do kina i na zabawy i...mogłyśmy palić papierosy! Tak wiele się zmieniło dla nas...
I tak przy tej okazji chciałabym wysłać do Was - KOBIET takie przesłanie: bądźmy za sobą a nie przeciwko sobie. Szanujmy się i wspierajmy w tym co robimy. Każda z nas jest inna i to jest piękne. To bez sensu, żeby podcinać sobie skrzydła, rywalizować i wytykać sobie błędy. Tracimy na to siły, które przecież tak bardzo są nam potrzebne. Razem możemy więcej! 👮♀️👩⚕️👷♀️👩🌾👩🍳👩🎓👩🎤👩🏫👩🏭👩💻👩💼👩🔧👩🔬👩🎨👩🚒👩✈️👩🚀👩⚖️