20/02/2024
Za nami święto miłości, przed nami Dzień Kobiet - jeśli to nie są okazje do tego, by dostrzec i celebrować własne piękno, to nie wiem, kiedy będą lepsze 😉!
Malwinka przyjechała do mnie na mini sesję kobiecą - bardzo dziękuje za zgodę na publikację, która nigdy nie jest obowiązkowa ♥️. Jak to często bywa spotkanie „mini” przerodziło się w pełnoprawną sesję, a Malwinka dobierała kolejne ujęcia dziwiąc się, jak pięknie wyszła 🤭.
Dzisiaj pierwsze ujęcia, który były prezentem dla Niej i dla Ukochanego z okazji urodzin♥️. Jak z pewnością się domyślacie, w pełni udanym 🥰.
Kochane - jesteście piękne! A ja jestem od tego żeby ukryć ewentualne niedoskonałości i wyeksponować to co najbardziej w sobie lubicie.
Dziękuje za to cudowne spotkanie ♥️ i zapraszam Was do mojego studia w marcu i w kolejnych miesiącach.
_________