11/03/2025
Czas, aby oficjalnie to ogłosić. Moja przygoda z fotografią dobiega końca.
W 2019 roku witałem się z Wami, zaczynając swoją przygodę z uwiecznianiem Waszych chwil. Jednak pewne plany się zmieniają i człowiek ma chęć, aby spróbować czegoś innego.
Czy żegnam się ze zdjęciami na zawsze? Raczej tak.
Ale kto wie. Może za kolejne 6 lat powrócę tu z wiadomością, że jednak wracam jak z tym mlekiem. Teraz jednak chciałbym podziękować wszystkim, których poznałem podczas tej pięknej przygody. Dziękuję za każdy uśmiech do aparatu, każde spotkanie, każdą rozmowę, każde miłe słowo i po prostu spędzony czas.
Aby nie zostawiać Was z niczym i rozwiać pewne wątpliwości zapraszam na krótką sesję odpowiedzi do nasuwających się pytań.
❓ Co teraz się stanie?
Jutro będzie następny dzień, a potem kolejny 😅
Natomiast jeśli chodzi o fotografie, to od jakiegoś już czasu nie przyjmuje nowych zleceń. Aparat niedługo będzie mi służyć wyłącznie do celów prywatnych 😊
❓ Co jeśli mam u Ciebie zarezerwowany termin?
Na spokojnie 😊 Naturalnie każda rezerwacja terminu, która została potwierdzona co najmniej zadatkiem zostanie zrealizowana. Nie musisz się martwić o swój termin. Od siebie dodam, że kilka zleceń mi jeszcze zostało do końca 2025 r. więc z wieloma osobami się jeszcze zobaczymy.
❓ Co dalej?
Znam siebie wystarczająco dobrze, żeby wiedzieć, że z całej tej przygody będzie mi kilku elementów brakować. Choć wiem, że to ogłoszenie jest ostatnim związanym z fotografią, nie jest ono ostatnim, które ukażę się na tym profilu 🤠
Jeśli macie jakiekolwiek pytania to śmiało piszcie je w komentarzu lub w wiadomości prywatnej. Jeśli jest to pytanie ogólne tym bardziej zachęcam do napisania komentarza. Może akurat Twoje pytanie będzie pomocne dla innych.