11/03/2026
Zazdrość to bardzo brzydka rzecz. Ale jak nie zazdrościć takiej wyprawy? To nie grzech! Kibicuje od początku.
Za ostatni grosz zrobiłbym to. Bo to jest przygoda. Konkretna. Ciekawe miejsca, ciekawi ludzie. Bocznymi przez 11 krajów z dalekiego wschodu.
A Kazik mówi, że on jest odkrywcą, prawdziwym podróżnikiem bo do Albanii w 8 pojechali autostradą. Browary ładowali durch, co 30 minut stali albo szczali. Właśnie z tego powodu pod wielkim znakiem zapytania tego roczny ZŁOMBOL. Kierunek na Maroko spoko, ale po drodze zachód Europy nad którym już dawno zaszło słońce nadziei. Tam nie ma po co jechać. To nie 1990. Rzesza już nie podnieca, Francja dno nie elegancja.
Tylko wschód - lub Bałkany. Ciekawego kierunku na wyprawę szukamy.