08/09/2024
‼️ ZDJĘCIA DLA UWAGI
Drodzy 😉
Dziś zwrócono mi uwagę o tło, które widać na zdjęciach. A chodzi o wulgarne napisy pojawiające się na ścianie amfiteatru. 🫣
Zainspirowało mnie to do napisania postu z wyjaśnieniem i podzieleniem się z wami moimi odczuciami co do fotografii, którą wykonuję dla Was.
Tak, wiem, tło błaga o pomstę do nieba, co też mocno widać przy perkusistach, których NIE CHCIAŁAM POMIJAĆ dzieląc się z wami moim fotoreportażem.. niestety, na tło nie mam wpływu. Mogłabym pobawić się w postprodukcji, retuszując to tło, ale po co? Lepiej i szybciej byłoby ten amfiteatr po prostu odmalować, skoro tam się odbywają koncerty i inne wydarzenia, to w końcu nie będzie tego widać na zdjęciach i zaoszczędzi to nerwów miejscowym fotografom ☺️( Osiedlowy Dom Kultury ''Komes'' RSM ''Chemik'' prośba do was...)
Ja, wykonując swoją pracę, za którą mi nikt nie płaci, robię to dla siebie w ramach hobby ale głównie dla Was, byście to Wy, drodzy artyści, widzowie, pracownicy domów kultury, mieli świetną pamiątkę na lata. 📸
Fotografia to moja pasja i ja tą pasją chcę się dzielić na swój sposób. 🦊
Dzielę się z Wami tym, co ja widzę na dany moment.
Mam nadzieję, że mimo wszystko, są tu osoby, które doceniają moje prace, jakiekolwiek by one nie były - głównie z tego powodu, że nie jest to moja praca, a pasja, z którą dzielę się z innymi ludźmi. 😊
Błędy będą się zdarzać ale one są po to by się na nich uczyć, wyciągać z nich wnioski, a w przyszłości będzie tylko lepiej.
Pozdrawiam i życzę udanego dnia! 🌞