Malwina Lis Fotografia

Malwina Lis Fotografia Fotografia to moja pasja – to sposób na uchwycenie chwil, które ulatują, zatrzymując je w czasie.

Każdy kadr opowiada historię, a każde zdjęcie to emocje, które chcę przekazać światu.

Po dłuższej przerwie wrzucam dosłownie kilka (trochę nieudanych, bo wyszłam z wprawy...) ujęć z koncertu wspaniałej Basi...
04/10/2025

Po dłuższej przerwie wrzucam dosłownie kilka (trochę nieudanych, bo wyszłam z wprawy...) ujęć z koncertu wspaniałej Basi.
Koncert odbył się 26.09.2025 w Teatrze Miejskim w Sieradzu.
Było pięknie i magicznie zarazem. 🤩
Basia, poza swoim przepięknym wokalem, uraczyła nas coverami piosenek twórców takich jak, m.in. Sanah, Agnieszki Chylińskiej, a nawet Zbigniewa Wodeckiego! Z niecierpliwością czekam na kolejny koncert, na którym, mam nadzieję już usłyszeć własną twórczość Basi ☺️
Dodaję filmik, gdzie możecie usłyszeć fragment Jej coveru piosenki "Where's my love".

Basię można znaleźć tutaj:
https://www.tiktok.com/.music
https://www.instagram.com/barbae.music/

Witam po krótkiej przerwie :)Wiosna nadeszła, więc i okazja do plenerów, a więc... Poznajcie moją Mamę 😊🩵Dziś wyglądała ...
22/03/2025

Witam po krótkiej przerwie :)

Wiosna nadeszła, więc i okazja do plenerów, a więc...
Poznajcie moją Mamę 😊🩵
Dziś wyglądała młodziej niż ja 🤣
Przypominam, że 26 maja przypada Dzień Mamy. Może ktoś chce sprezentować swojej Mamie sesję zdjęciową? 📸
Modelka: Małgorzata Lis-Cała

Piękny koncert 😊
01/03/2025

Piękny koncert 😊

Ostatnio, będąc na L4, sfotografowałam z okna w kuchni księżyc w pełni... Tak mi się spodobało, że zrobiłam więcej zdjęć...
01/11/2024

Ostatnio, będąc na L4, sfotografowałam z okna w kuchni księżyc w pełni... Tak mi się spodobało, że zrobiłam więcej zdjęć i skończyło się to tym kolażem 😍
Co myślicie? 🌝

Jeśli podoba Ci się moja twórczość i chcesz mnie wesprzeć bym tworzyła nadal, możesz mnie zaprosić na wirtualną kawę ☕ https://buycoffee.to/mallisphotos
Z góry dziękuję za wsparcie. 🤗

Krótki spacer po Łodzi ☺️
26/10/2024

Krótki spacer po Łodzi ☺️

Jeśli myślisz, że czegoś nie możesz zrobić - otwórz okno, a poszerzysz horyzont swoich możliwości 🤭🌝
18/10/2024

Jeśli myślisz, że czegoś nie możesz zrobić - otwórz okno, a poszerzysz horyzont swoich możliwości 🤭🌝

Coś, co lubię najbardziej poza reportażami 🥰
12/09/2024

Coś, co lubię najbardziej poza reportażami 🥰

‼️ ZDJĘCIA DLA UWAGI  Drodzy  😉Dziś zwrócono mi uwagę o tło, które widać na zdjęciach. A chodzi o wulgarne napisy pojawi...
08/09/2024

‼️ ZDJĘCIA DLA UWAGI

Drodzy 😉
Dziś zwrócono mi uwagę o tło, które widać na zdjęciach. A chodzi o wulgarne napisy pojawiające się na ścianie amfiteatru. 🫣

Zainspirowało mnie to do napisania postu z wyjaśnieniem i podzieleniem się z wami moimi odczuciami co do fotografii, którą wykonuję dla Was.

Tak, wiem, tło błaga o pomstę do nieba, co też mocno widać przy perkusistach, których NIE CHCIAŁAM POMIJAĆ dzieląc się z wami moim fotoreportażem.. niestety, na tło nie mam wpływu. Mogłabym pobawić się w postprodukcji, retuszując to tło, ale po co? Lepiej i szybciej byłoby ten amfiteatr po prostu odmalować, skoro tam się odbywają koncerty i inne wydarzenia, to w końcu nie będzie tego widać na zdjęciach i zaoszczędzi to nerwów miejscowym fotografom ☺️( Osiedlowy Dom Kultury ''Komes'' RSM ''Chemik'' prośba do was...)

Ja, wykonując swoją pracę, za którą mi nikt nie płaci, robię to dla siebie w ramach hobby ale głównie dla Was, byście to Wy, drodzy artyści, widzowie, pracownicy domów kultury, mieli świetną pamiątkę na lata. 📸

Fotografia to moja pasja i ja tą pasją chcę się dzielić na swój sposób. 🦊
Dzielę się z Wami tym, co ja widzę na dany moment.

Mam nadzieję, że mimo wszystko, są tu osoby, które doceniają moje prace, jakiekolwiek by one nie były - głównie z tego powodu, że nie jest to moja praca, a pasja, z którą dzielę się z innymi ludźmi. 😊

Błędy będą się zdarzać ale one są po to by się na nich uczyć, wyciągać z nich wnioski, a w przyszłości będzie tylko lepiej.

Pozdrawiam i życzę udanego dnia! 🌞

Z lekkim poślizgiem dzielę się z Wami zdjęciami z wydarzenia "Rock na Piastach" zorganizowanym przez Osiedlowy Dom Kultu...
07/09/2024

Z lekkim poślizgiem dzielę się z Wami zdjęciami z wydarzenia "Rock na Piastach" zorganizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury "Komes" dnia 6.09.2024 :) Na scenie wystąpili zespoły takie jak: OnBoh, Honker, Krisromski i oczywiście gwiazda wieczoru Kwadra 🥳
Zapraszam do oglądania, oznaczania się i oczywiście udostępniania ;)

Osiedlowy Dom Kultury ''Komes'' RSM ''Chemik''

Zespół Excess wystąpił podczas Coverowego Pożegnania Lata w Kędzierzynie-Koźlu. Udało się zrobić nawet "parę" zdjęć ;)
31/08/2024

Zespół Excess wystąpił podczas Coverowego Pożegnania Lata w Kędzierzynie-Koźlu. Udało się zrobić nawet "parę" zdjęć ;)

Adres

Kedzierzyn-Kozle
47-220

Telefon

+48690088390

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Malwina Lis Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Malwina Lis Fotografia:

Udostępnij

Kategoria