12/02/2026
Sesja ciążowa w studiu Agnieszki i Kamila 🤰🏻
Agnieszkę i Kamila poznałam w 2022 roku. Miałam wtedy przyjemność fotografować ich ślub.
W zeszłym roku odezwali się do mnie z piękną wiadomością — zostaną rodzicami.
To ogromna radość móc wracać do par i fotografować kolejne etapy ich życia.
Zależało nam na naturalności, bliskości i prostocie. Na kadrach, które za kilka lat nadal będą piękną pamiątką tego wyjątkowego czasu 💕