Grzegorz Koźlicki - fotografia

Grzegorz Koźlicki - fotografia Fotografuję - czyli biegam za chwilą.. Nie aranżuję - czuję.. Praca jest moją pasją, dzięki czemu nigdy mnie nie nudzi! A prywatnie? Służący trzech kotów.

Nie potrafię ustać w miejscu - szukam nowości, śledzę.. Lubię rower, narty, dobre jedzenie, spotkania z przyjaciółmi. Jestem tam, gdzie rodzą się najlepsze pomysły ;-) !

Wzięło mnie już dawno na średni format.I od dłuższego czasu nie chce mi się brać do ręki, żadnej cyfry, poniżej kilka   ...
12/04/2016

Wzięło mnie już dawno na średni format.
I od dłuższego czasu nie chce mi się brać do ręki, żadnej cyfry, poniżej kilka kwadratów z ostatnich kliku miesięcy.
Negatyw Fuji Acros 100 bez PS tylko światłomierz i włączone myślenie i niesamowita frajda fotografowania

Takie coś się wydarzyło o poranku nad Obidową Noc nie zapowiadała tak fajnego wschodu słońca.Szaro-chmurzasto, byle jak ...
21/02/2015

Takie coś się wydarzyło o poranku nad Obidową
Noc nie zapowiadała tak fajnego wschodu słońca.
Szaro-chmurzasto, byle jak i może nie był to szał ciał, ale miał ten wschodzik coś w sobie.
Warto było się wyrwać z łózka, wskoczyć w narty i myknąć na górę.
Nagrodą, oczywiście była orgia światła i ten cudny zjazd w puszku

16/10/2013
Moja praca jest ciężka, ciągłą gonitwa, jazda z miejsca na miejsce, tachanie na plecach ciężkiego sprzętu, godziny spędz...
16/10/2013

Moja praca jest ciężka, ciągłą gonitwa, jazda z miejsca na miejsce, tachanie na plecach ciężkiego sprzętu, godziny spędzone przed komputerem, można by rzec, ma same minusy.... a tu taki plusik, w tej ciężkiej robocie zdarzają się na szczęście nie rzadko ładne widoki;-))

29/11/2012

W odpowiedzi na nową politykę FB informuję, że wszystkie moje dane personalne, ilustracje, rysunki, artykuły, komiksy, obrazki, fotografie, filmy itd. są obiektami moich praw autorskich (zgodnie z Konwencją Berneńską).

W celu komercyjnego wykorzystania wszystkich wyżej wymienionych obiektów praw autorskich w każdym konkretnym przypadku wymagana jest moja pisemna zgoda!

FB jest teraz firmą publiczną. Dlatego też wszystkim użytkownikom tego portalu społecznościowego zaleca się umieszczenie na swoich stronach podobnych «powiadomień o prywatności», inaczej (jeżeli powiadomienie nie było opublikowane na stronie chociaż 1 raz), automatycznie pozwala się na dowolne wykorzystanie danych z waszej strony, waszych zdjęć i informacji, opublikowanych w wiadomościach na profilu waszej strony.

25/11/2012

Kilka dosłownie, kilka zdjęć z Magdą, już nie pamiętam, kiedy robiliśmy te zdjęcia, chyba był to maj , lub czerwiec, a w użyciu standardowo 5-tka, i moje ukochane 85 1,2, jak dla mnie , to Canon mógłby zatrzymać się tylko na tym obiektywie

Magda
25/11/2012

Magda

24/09/2012
23/09/2012

Zapraszam na kilka kadrów z reportażu zaślubin Agnieszki Łukasza,

Adres

Katowice
40-095

Telefon

32-258-70-10

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Grzegorz Koźlicki - fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria