11/04/2025
Moi drodzy 💛
Organizuję coś wyjątkowego - dzień mini sesji zdjęciowych dla Doriana, chłopca, którego los głęboko poruszył moje serce. Chcę z całych sił pomóc mu wrócić do zdrowia, dlatego 18 maja (niedziela) moje studio będzie działać tylko dla niego! To świetna okazja, żeby zrobić sobie odkładaną od zawsze sesję, a przy okazji wspomóc los wspaniałego chłopaka 💪
tutaj możecie poznać jego historię 👇🏻
https://www.siepomaga.pl/dorian
✨Jak to będzie wyglądało?
★ Sesje rozpoczynam od 9:00 rano
★ Każdy otrzyma 45 minut w studio tylko dla siebie
★ Dostaniecie 10 pamiątkowych zdjęć (wybranych przez Was z większej puli)
★ Cegiełka to 600 zł - a jeśli możesz więcej, Dorian będzie ogromnie wdzięczny, a ja odwdzięczę się większą ilością zdjęć 💛
♦️ 100% dochodu przekażę na leczenie Doriana
♦️ Liczba miejsc jest ograniczona, także nie zwlekajcie z zapisem❣️
Aby zarezerwować termin, wystarczy napisać do mnie wiadomość prywatną, umówimy dokładną godzinę i szczegóły💌
Możecie przyjść sami, z rodziną, przyjaciółmi, zwierzakiem - jak tylko chcecie, ważne, żebyśmy razem pomogli Dorianowi w walce z chorobą 💛
Podzielcie się tą informacją z bliskimi. Wspólnie możemy sprawić, że Dorian wyzdrowieje i będzie mógł cieszyć się życiem, na jakie zasługuje! 💪
Czekam na Wasze wiadomości i do zobaczenia w studio!