29/03/2023
Czy jestem wysoko wrażliwa?
Pewnie tak (choć do dziś nie wiem jak się to diagnozuje 🙈).
Wzruszam się tym co robię. Serio.
Wzruszam się edytując zdjęcia, bo czytam w nich Wasze historie.
Anna, dziękuję za wszystkie inspirujące rozmowy, za nasze ostatnie spotkanie, które tak wiele wniosło w moje życie! 📷
Dopieszczam detale, żeby oddać w nich kawałek siebie 🧡
Wzruszam się, kiedy na kolejnej sesji klientka wychodzi z zaszklonymi oczami, bo zobaczyła na urywkach pokazanych na aparacie jakby inną kobietę... piękno, którego wcześniej w sobie nie dostrzegała. 💔
Wzruszam się kiedy słyszę: "Nie wyobrażam sobie, żeby kto inny mógł mi zrobić te zdjęcia..." 😭❤️🔥
I kurde wzruszam się też, kiedy kolejna cudowna kobieta dołącza na pokład mojego kursu o zdjęciach, którego sprzedaż właśnie trwa! 🧡
Taka piękna grupa się już stworzyła! (jeśli nie wiesz o co chodzi to właśnie można dołączyć do mojego autorskiego kursu dla przedsiębiorczych kobiet o zdjęciach biznesowych robionych telefonem 🔥 - link masz w BIO - zerknij, bo tylko do północy oferta specjalna!) 🥰
I tutaj pozwolę sobie na małą .
.. no bo jak się nie wzruszać, kiedy dostajesz takiego maila❓❓❓⬇︎⬇︎⬇︎
"Witaj Aniu,
Obejrzałam przed chwilką nagrany webinar i choć zwykle potrzebuję sporo czasu aby się do kogoś przekonać to tu kliknęło od razu :)
I choć Cię nie znam to polubiłam od razu Twój sposób bycia, mówienia, merytorykę, profesjonalizm i cudną energię, która od Ciebie bije :) takiej świadomej kobiety, która już swoje ze sobą przerobiła i ma w sobie to poczucie własnej wartości, pewność tego co robi, poziom, urok, radość z tego co robi i klasę.
Bardzo Ci dziękuję za webinar, z przyjemnością wykonałam przelew płacąc za udział w kursie.
Bardzo się cieszę na wspólną pracę. Zdecydowanie potrzebuję teraz doskonałych zdjęć, żeby ruszyć z marką, którą wymyśliłam.
Odeszłam teraz z pracy, żeby żyć po swojemu i samej kreować swoją codzienność zamiast wykonywać cudze polecenia i żyć byle do piątku.
Wiem, że marka bez doskonałych zdjęć nie ma szans się przebić.
Wierzę, że nie ma przypadków. Ostatnio chodziło mi to wciąż po głowie, jak? no jak ja te zdjęcia porobię? takie na poziomie... gdzie? tu w domu? czy kupować tło? jak to ma być?
I nagle cyk i Instagram mi podsuwa pod sam nos właśnie Ciebie :) :) :) Zatem witaj, wspaniale, że jesteś!
Życzę Ci miłego wieczoru i raz jeszcze dziękuję za To co robisz, do zobaczenia na kursie :) "
No i ja znów ogarniam wzrusz... 🧡
---------------------------------
Zapisy na sesje kobiece: [email protected]