05/05/2016
coś pysznego i zarazem zdrowego na śniadanie? :)
no to OMLET:)
składniki:
- 2-3 jajka
-1 łyżka mąki kokosowej
-1 łyżka oleju ryżowego
-garść rukoli
-pomidor
-3 plasterki chudej szynki drobiowej
-sezam
-oliwa z oliwej
W misce rozbijamy jajka, dodajemy mąkę kokosową, dobrze mieszamy iwlewamy na rozgrzaną patelnię z olejem ryżowym. Jak tylko się zarumieni, przewracamy na drugą stronę. Omlet wychodzi bardzo puszysty z genialnym kokosowym posmakiem. Składamy na pół, kładziemy szynkę, pomidory, rukolę, posypujemy sezamem i kropimy oliwą z oliwek.
Pycha :)