11/06/2026
Wiosenny poranek w Sudetach Wschodnich z widokiem na Śnieżnik 😍 [NO AI]... O tej porze roku wschody Słońca są w godzinach, kiedy większość przerzuca się w cieplutkim łóżku na drugi bok...
Kiedy po niecałych dwóch godzinach snu, zaraz po północy otworzyłem oczy, to pierwsza myśl jaką miałem w głowie była taka... "Co za po*ebane mam hobby 🫡!?!?"... No, bo pomyślcie... Wstajecie bardzo wcześnie, przed wami 2 godziny jazdy, do tego wyjście ciemnym lasem... a wszystko po to żeby zobaczyć zwykły 'poranek' 🫤...
Ale dla mnie nie sam cel jest ważny, a droga, którą przebywam... Droga pełna przygód, adrenaliny, spotkanych ludzi na szlaku i pięknych wspomnień... bo nie ma nic lepszego przy takim zmęczeniu jak poranny śpiew ptaków i natura budząca się do życia 🐦🐦... to ładuje, to dodaje mi energii, po takich porankach nawet nie czuję zmęczenia pomimo faktu, że cały tydzień pracuję. I to jest piękne! Pięknie jest poczuć wolność, którą dają mi góry i takie chwile! Trzy fotografie o różnych porach, co ciekawe o tej porze roku tutaj wschód Słońca jest bardziej zza pleców. Byłem tutaj już kilka razy, ale wiosną trzeba trochę poczekać, aby słonko wpadało w doliny. Przed samym wschodem widać pięknie Sudety, Jezioro Nyskie i elektrownię w Opolu, widoczność była znakomita!