26/03/2026
Hej! ✨
Witamy wiosnę, a wraz z nią długo wyczekiwany sezon plenerowy!
💛Z tej okazji mam dla Was coś wyjątkowego! KONKURS, w którym do wygrania jest dowolna sesja zdjęciowa na plaży. Sesję możemy wykonać od maja do września, więc idealnie wpasuje się w Wasze wiosenne i wakacyjne plany! 🤍
🌊Jeśli będziecie spędzać urlop w okolicach Dziwnowa, koniecznie weźcie udział. Razem stworzymy piękną pamiątkę, do której z przyjemnością będziecie wracać latami.
💛 Co obejmuje nagroda?
• Sesję plenerową na plaży
• 5 starannie obrobionych zdjęć w wersji elektronicznej
• Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć
• Ciepłą, przyjazną atmosferę podczas zdjęć
• Wskazówki dotyczące pozowania oraz pomoc w doborze stylizacji
✨ Zasady konkursu:
1. Polub ten post oraz profil Agnieszka Kubiak Fotografia
2. Skomentuj post, oznaczając dwie osoby, które mogłyby mieć ochotę na taką sesję
3. Będzie mi bardzo miło jeśli udostępnicie post na swoim profilu
🏖️ Dodatkowe informacje:
• Wyniki ogłoszę w komentarzu pod postem oraz w relacji
• Konkurs trwa do 10.04.2026
• Wyniki konkursu podam 12.04 o godzinie 20:00
• Sesję realizujemy na jednej z plaż w Dziwnowie a wybór dokładnego miejsca uzgadniamy wspólnie
• Konkurs nie jest sponsorowany ani prowadzony przez Instagram/Facebook
Powodzenia! 🤍 Nie mogę się doczekać, aż stworzymy razem magiczne kadry! 📸✨