Staszek"SUMO" Sum Photography

Staszek"SUMO" Sum Photography Fotograf amator lubiący wyzwania z nietuzinkowym poczuciem humoru oraz z nietuzinkowym podejściem

Myślałem, że takie rzeczy tylko w Amsterdamie🌷🌷🌷A wystarczy tylko odwiedzić Sarbinowo❤️
11/08/2025

Myślałem, że takie rzeczy tylko w Amsterdamie🌷🌷🌷
A wystarczy tylko odwiedzić Sarbinowo❤️

Dzisiejszy wypad na Międzynarodowe Targi Poznańskie.Cel: Jarmark bożonarodzeniowy📸📸📸
28/11/2023

Dzisiejszy wypad na Międzynarodowe Targi Poznańskie.
Cel: Jarmark bożonarodzeniowy📸📸📸

Cmentarz zasłużonych wielkopolan w Poznaniu🙏🇵🇱🇵🇱🇵🇱Miasto Poznań Gdzieś w Poznaniu Cmentarz Zasłużonych Wielkopolan
24/11/2023

Cmentarz zasłużonych wielkopolan w Poznaniu🙏🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Miasto Poznań Gdzieś w Poznaniu Cmentarz Zasłużonych Wielkopolan

Ul.Zielona 1 (podwórze)
02/10/2023

Ul.Zielona 1 (podwórze)

16/08/2021
Moja fotorelacja z dnia 15.08.2021 z Kłodzka.
16/08/2021

Moja fotorelacja z dnia 15.08.2021 z Kłodzka.

W związku z coraz szybszym powrotem do normalności w naszym kraju zaczynam kontynuację przygody z fotografią.Dziś na tap...
18/07/2021

W związku z coraz szybszym powrotem do normalności w naszym kraju zaczynam kontynuację przygody z fotografią.
Dziś na tapetę wrzucam kilka fotografii mojego rodzinnego miasta Kłodzka i zapraszam do odwiedzenia tego miejsca, tych co jeszcze tego nie zrobili😉
Miłej niedzieli życzę🤗

Już jest!!!Piękny kalendarz z 12 magicznymi fotografiami za jedyne 49 pln.POLECAM!!!
07/11/2020

Już jest!!!
Piękny kalendarz z 12 magicznymi fotografiami za jedyne 49 pln.
POLECAM!!!

Serdecznie polecam zakupy u tego mistrza fotografii z mojego regionu i pozdrawiam serdecznie :)
27/10/2020

Serdecznie polecam zakupy u tego mistrza fotografii z mojego regionu i pozdrawiam serdecznie :)

Witam ponownie po dłuższej nieobecności ;)Czasy mamy jakie mamy ale powolutku czas wracać do normalności ;)Tym razem kró...
18/07/2020

Witam ponownie po dłuższej nieobecności ;)
Czasy mamy jakie mamy ale powolutku czas wracać do normalności ;)
Tym razem krótka relacja z pięknego wystroju lokalu na piękną uroczystość 50 lecia małżeństwa rodziców mojej przyjaciółki.
Miłego oglądania i jak zwykle proszę o szczere opinie o moich fotografiach🧐
Pozdrawiam wszystkich fanów mojej stronki i do następnego razu :)

Lokal BIZANCJUM w Kłodzku https://www.facebook.com/183951648316908/posts/3350467678331940/
Piękne dekoracje kwiatowe: https://www.facebook.com/Manufaktura-kwiat%C3%B3w-Sylwia-Cie%C5%9Blik-1576428859284144/

Adres

Rodzinna
Kłodzko
57-300

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Staszek"SUMO" Sum Photography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria