06/05/2026
Cicho tutaj się zrobiło...
Czasem trzeba zrobić krok w tył, żeby znów zobaczyć wszystko wyraźniej :)
Przez ostatni czas trochę mnie tu było mniej — świadomie odpuściłem gonitwę za SM (znowu 🫣) i ciągłą potrzebą publikowania. Potrzebowałem odpoczynku, złapania oddechu i przypomnienia sobie, dlaczego w ogóle kocham fotografię.
Powoli wracam. Bez presji, ale z nową energią 🤍
A dziś zostawiam Wam piękną Edytę, która swoim uśmiechem niech ułatwi mi powrót do regularnego publikowania :)
___________________________________________________
Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie fotografii bez zgody autora.
https://olazielonkafoto.wixsite.com/olazielonkafoto
☎️ 795 692 738
🏠 Kłobuck, ul. Wiśniowa 22