22/11/2020
Chociaż staramy się oszczędzać te słowa, wypowiadać je, gdy dotyka nas najgorsze, to i wtedy zdają się być niewystarczające.
“Spieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą”!
Z ogromnym smutkiem dzielimy się dziś z Wami kolejną bolesną stratą. Nad ranem odszedł od nas Artur Judkowiak- wspaniały przyjaciel naszej Fundacji.
Dobry, szlachetny człowiek, o ogromnym sercu, pełnym miłości dla ludzi, dla naszych dzieciaków. Wspaniały, opiekuńczy mężczyzna, prawdziwy dżentelmen. Wielki entuzjasta historii Dolnego Śląska, kochający naturę, zdolny fotograf. Za szybko, zbyt wcześnie, pozostawił po sobie wspaniałe wspomnienia i niesamowity smutek.